Wpis z mikrobloga

Jest sprawa, zostałem oddelegowany w pracy na rok do Wrocławia, a mieszkam w okolicach Elbląga. I tak sobie kminie z żoną czy dam radę żeby co weekend wracać do domu w dość szybki i jak najtańszy sposób. Logicznym rozwiązaniem wydaje się pociąg, ale podróży taki kawał drogi trochę nim trwa. Samochód to wiadomo, w tej chwili i drogo i długo(). Myślałem nad samolotem, ale żeby były sensowne ceny za bilety to trzeba kupować 1,5 miesiąca przed lotem. Słyszałem że można ogarnąć miesięczny bilet lotniczy, ale za dużo informacji na ten temat nie mogę znaleźć. Czy to faktycznie jest tak że mogę latać co weekend na takim bilecie? Ktoś coś wie jak to się odbywa?
#podroze #podrozujzwykopem #pytaniepytanie #pytaniedoeksperta #loty #lotlot #lotnisko
  • 1
@grap: Lot miał (bo nie wiem czy dalej ma) coś na zasadzie gwarantowanej ceny między miastami w zależności ile się wykupiło „talonów”. Problem pewnie byłby taki, że musiałbyś wykupić Wrocław-Warszawa-Gdańsk, bo nie ma bezpośrednich. Chyba fly4free o tym pisało i na stronie lotu jakby się dobrze poszukało znalazło jakieś info