Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 55
785 576 + 15 + 27 + 14 + 28 + 22 + 24 + 26 = 785 732

Trochę już pojeździłem więc zrobię małe #chwalesie. Mój pierwszy #gravel i jaram się jak dziecko (). Wcześniej jeździłem tylko na rowerze MTB, więc różnica jest ogromna. Najbardziej odczuwalny jest brak amortyzatora, ale za to płynność jazdy na asfalcie jest bez porównania większa, a na tym zależało mi najbardziej. Oby jeździło się jak najlepiej.

#rowerowyrownik #rower

Skrypt | Statystyki
Pobierz py15 - 785 576 + 15 + 27 + 14 + 28 + 22 + 24 + 26 = 785 732

Trochę już pojeździłem w...
źródło: comment_1662562729mNF7xQNkLDvG2mlGfZHqOo.jpg
  • 15
@TypowyXD: nie wiem w sumie XD pewnie po części jedno i drugie. Tak jak napisałem to mój pierwszy rower z barankiem. Możliwe, że trochę źle to ustawiłem XD
@py15: ogółem to powinny być bardziej płasko, żeby ci ręka na tym wygodnie leżała i nadgarstek,
Ale jak ci się wygodnie jeździ to kilometrów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@py15: soota 30 używkę prawie nową, miał być 50 ale niestety to co się z cenami porobiło to jest dramat xD ale teraz nie żałuję bo jak coś się popsuje w napędzie to nie będzie tak boleć jak przy grx :) no i zamiast hydro linki ale to też zaleta bo wszystko proste jak but
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@py15: mam to samo :-) z dobrych modów polecam wymienić korbę na cos sztywnego, widelec karbon oraz podmiana klocków i tarcz na coś co hamuje :-):-):-)
@vertoo: Jest mega! Mam podobny plan na swój rower: czarny, karbonowy widelec i zmiana na korbę Sora z supportem Hollowtech. A dlaczego zmieniłeś opony? Akurat na mój gust to opony z beżowym paskiem świetnie wyglądają w tym rowerze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@py15: bo te seryjne to czysta szosa a tutaj to budżetowy double fighter 3. I na szosie leci w szutrach lekkich sobie poradzi. Jeżdżę 50/50 więc dlatego zmiana

A korba też Sora :-) pomysl gdzie będziesz jeździł więcej bo może później braknąć kasety na podjazdy jak wrzucisz Sore
@vertoo: U mnie to praktycznie asfalt, gównianej jakości asfalt i ścieżki rowerowe. Póki co te opony odpowiadają mi w 100%. A co do widelca to myślę o takim samym czyli czarny w macie. Masz jakiegoś linka do niego?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@py15: random z Ali o największej ilości komentarzy. Niezliczona ilość dziur zaliczona i gęba cała także jest ok :-):-)