Wpis z mikrobloga

Szybkie pytanie - czym ma się różnic 14 zwykły od 14 pro? Czym różni się 14 zwykły od 13 zwykły? Nie słuchałem konferencji, a nie mogę się doszukać rzetelnego porównania. Generalnie chciałbym wiedzieć czy zakup 14 zwykłego ma w ogóle sens. Sam nie chce kupić, ale plotki mówiły, ze będzie bliźniaczy w stosunku do poprzedniej generacji. Cena jednak znacząco wyższa, wiec mnie zaintrygowało.
#iphone
  • 3
@GoddamnElectric: 13 do 14 zwykłej wiele się nie różni. Imo nie ma sensu kupować, aparat różni tym ze jest bardziej „zaawansowany”, tryb akcji wideo, wykrywanie wypadków i chyba ciut lepsza bateria. 14 pro już ta nowa wyspa weszła, wyświetlacz masz 120 Hz, aparat już 48 nie 12 mln pikseli plus trzeci aparat, wieszak bateria i always on display. Wg mnie i tak nie warto ale różnią się już bardziej
@Dnrp1000: Ja mam 12 i specjalnie nie kupowałem 13, bo wiedziałem, że nie ma rewolucji. Zdziwiłem się jednak, że wg plotek 13 ma być bliższe 14, niż 13 względem poprzednika i aż trudno było mi uwierzyć. 12-tka rzeczywiście ma drobne braki w stosunku do najnowszego, ale zdecydowanie nie uzasadniają one - w mojej opinii w obliczu moich potrzeb - zakupu nowszego modelu. Pro w ogóle zawsze były poza moją półką cenową