Wpis z mikrobloga

#policja #polskapolicja #logikaniebieskichpaskow #spermiarzalert #heheszki #prawo
Do narzeczonej zadzwonił policjant żeby umówić się na przesłuchanie, w charakterze świadka, wszystko spoko.
Kilka minut po rozmowie dostała takiego SMS.
Zadzwoniłem do oficera dyżurnego, przedstawiłem sytuację, on potwierdził ze to ich numer i że ktoś taki u nich pracuje, przeprosił.
Czy możemy ubiegać się o zmianę osoby prowadzącej przesłuchanie? Możemy nawet udać się na inną komendę. Do kogo się zgłosić o wyznaczenie innej osoby?
Jest sens kręcić dymy z BSW?
only_dgl - #policja #polskapolicja #logikaniebieskichpaskow #spermiarzalert #heheszki...

źródło: comment_1662646191VJ8eOjqaqtPxWH8v0O72W3.jpg

Pobierz
  • 116
  • Odpowiedz
  • 1
To działa prosto, jak swędzi to odpisze, pamiętaj mężatki wiedzą ocb ;) nie będą robić problemów i w ciążę nie chcą zajsc
  • Odpowiedz
@Denuntiator: co ty za głupoty gadasz, fakt wiadomość sama w sobie zła nie jest No ale bez jaj wykorzystywać służbowy telefon? Może jeszcze na ta kawę służbowym radiowozem pojadą co?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@only_dgl: nie bardzo rozumiem w czym problem.
Nie można odpisać na początek.
Nje dziękuję nie jestem zainteresowana?
Może wystarczy!
Kurva to jyz nie można zaprosić kogoś na kawę?
  • Odpowiedz
@only_dgl za mundurem panny sznurem ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja to bym pogadał najpierw z różową co ona na to a później ewentualnie kręcił Małysza, wiesz jak to jest, jak suka nie da to pies nie weźmie
  • Odpowiedz
Chłopak kulturalnie zapytał i tyle. To anon zachowuje się jak zjeb.


@Denuntiator: przecież to jawne nadużycie władzy że strony policjanta. Dzięki swojej pozycji wszedł w posiadanie numeru obcej osoby i wykorzystuje go w prywatnych celach, w dodatku najprawdopodobniej z telefonu służbowego. Policjant ma w pracy pracować, a nie uskuteczniać końskie zaloty.
  • Odpowiedz
  • 23
@notrzeba daj chłopu spokój

Nie, nie daj. Nie ma prawa wykorzystać i przetwarzać osobistych danych pozyskanych z pracy i jeśli o tym o zapomniał to warto jemu i przy okazji kolegom na komendzie przypomnieć.
  • Odpowiedz