Do dzisiaj pamiętam gola Jacka Krzynówka w lidze mistrzów kiedy Bayer Leverkusen grał z Realem Madryt i Jacek walnął petarde w słupek, piłka walnęła w plecy Casiliasa i od jego pleców wpadła do bramki. Bayer wówczas wygrał z galaktycznym Realem 3:1. Chociaż nigdzie nie moge znaleźć filmu z tym golem. A wczoraj i przedwczoraj Milik grał w Juventusie Turyn, niegdyś klub Del Piero, Pirlo, Nedveda i Buffona zagrał na pozycji Del Piero od pierwszej minuty z PSG, które ma teraz jeden z bardziej galaktycznych składów, Zieliński mecz życia w Napoli z Liverpoolem, którego jeszcze ledwie 20 lat temu bramki pilnoował Jurek "dance" Dudek( ͡° ͜ʖ ͡°) i nikt nie będzie o tym pamiętał o występie Milika i Zielińskiego( ͡° ͜ʖ ͡°) dzisiaj w pracy wszyscy mówili tylko o Hat-tricku Lewego( ͡° ͜ʖ ͡°) a kiedyś cieszyło i jarało jak jakiś polak zagrał 15 minut w lidze mistrzów