Wpis z mikrobloga

TL TR: Szukam sobie hobby, które mi się jakimś cudem spodoba i będzie jednocześnie atrakcyjne dla kobiet. By o nim rozmawiać/wspólnie to coś robić i nie wychodzić przy tym na dziwaka/nerda/nudziarza itp. itd.

Długa wersja:




Poproszę inne pomysły. Nauka tańca? Nie wiem dajcie cokolwiek. Co ludzie robią w Polsce poza chlaniem i pracowaniem?

Mam 21 lat i mieszkam pod Wrocławiem.

#rozowepaski #hobby #redpill #pytanie #niebieskiepaski
  • 184
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SEBZER: nie rób nic pod kobiety ale dla siebie, to pierwsza porada antyspermiarska. Golf, ciekawy sport, mało wymagający fizycznie i towarzysko, sugeruje status
bez względu na to czy to budowanie rakiet, hodowla pszczół, modelarstwo czy jazda na rowerze.

nie prawda, podałem wyjaśnienie wyżej.

@Bumelante: @CobaltKinetics: po raz nty proszę nie zbaczać z tematu. Rozmawiamy tu o hobby a nie o tym co wpływa na bycie pożądanym przez samice a co nie. Nie neguję że wygląd jest najważniejszy jestem tego świadom. Ale to nie znacz że inne rzeczy nie są ważne. Skończcie już o
@Boros: próbowałem golfa ale to nie dla mnie nie dość że drogi to nudne.
i znów przypominam nie chcę robić hobby dla kogoś tylko dla siebie przy okazji mając tematy do rozmów z kobietami i socjalizując się bo moje dotychczasowe zajęcia są wyłącznie za zamkniętymi drzwiami
pisanie powieści, gry, muzyka, psychologia, ciekawostki ze świata/ popularnonaukowe.


@SEBZER: te hobby są całkiem fajne. Jeśli dodasz do tego Geocaching chociażby to masz już masę tematów do rozmów z spotkanymi osobami, ustawiają cię. Wartościowe też do poznania i socjalizacji z nowymi osobami mogą być event powiązane z aktualnymi hobby - jakieś targi książki, warsztaty pisarskie, moze jakieś warsztaty muzyczne, może jakieś spotkania fanów psychologii, kojarzę plakaty na kawiarniach czasami. Może jakieś
muzyka, psychologia, ciekawostki ze świata/ popularnonaukowe


@SEBZER: 1. Muzyka - to chyba najbardziej common zainteresowanie u ludzi, w tym u kobiet.
2. Psychologia - tym też to się głównie kobiety interesują, wystarczy spojrzeć na feminizację wydziałów psychologii.
3. Ciekawostki ze świata/ popularnonaukowe - no tak, tylko mężczyźni się interesują ciekawostkami, kobiety tylko tipsy i zakupy.... xd
@SEBZER: No i z okazji do pogadania z ludźmi to piesek, jeśli lubisz zwierzaki, widzę że psiarze spotykając się na spacerach rozmawiają. Można zejść na temat aktualnych hobby. Można po imponować "że schroniska". xD

Ale to tylko jeśli lubisz zwierzaki - one są odpowiedzialnością i kosztami na wiele lat.
@SEBZER: kilka osob zaroponowalo juz wyzej, ale motocykl. Nawet 125 wystarczy. Poznaje sie duzo osob jezdzac wspolnie a jednoczesnie nie trzeba wydawac energii na interakcje miedzyludzkie, ostatecznie to tylko Ty i maszyna tyle ze w stadzie. Do tego plus za mobilnosc jak mieszkasz poza miastem
@SEBZER: jak mieszkałam pod Wrocławiem była tam genialna grupa ludzi do wspolnej jazdy. Niektórzy chyba jeszcze jezdza. No i okolice sa przepiękne, przepalilam mase benzyny jezdzac po wojewodztwie.
@SEBZER: To może jedz z nim (pieskiem) na treningi? Nauczą go nie rzucać się na inne psy + poznasz właścicieli innych piesków z grupy, koleżanka tak spotkała chłopaka. Oboje uczyli swoje psy nie zabić się nawzajem xD
@Celinka95: nie zrozumieliśmy się. Jak komuś mówisz że interesjesz się musyką/psychologią to reakcja jest taka: aha spoko/ ja też. w sensie nic wyjątkowego bo muzykę każdy lubi a psychologia stała się mainstreamowa (co mnie mocno boli bo ja się zainteresowałem zanim to było modne a teraz akzdy myśli ze to mnie ciekawi tylko dlatego bo to w modzie). Ciekawostki itd. to nerdostwo, zaciekawisz tym tylko innego nerda a większość kobiet to
@Axoi: cena za godzinne spotkanie z trenerem to ok. 60-90 zł. Cena za pełny kurs może wynosić od 600 do 1000 zł.

Dziękuję ale wystarczy mi że spacerujemy na odludziach i że przynosi mi piłeczkę i robi inne sztuczki, jest grzeczny jak nie ma psów, nie można mieć wszystkiego :)

Poza tym tutaj znowu dojazdy by trwały długo.. Pomysł jest super w teori ale u mnie się nie sprawdzi.
@przepiorka: ja już rowerem zjeździłem pół województwa i mi się rzygać chce od tego miejsca XD zawsze chciałem zwiedzać świat a nie zapiździałe wiochy.

Bardziej myślałem o jakiś mini podróżach tak 1-3 dniowych motocyklem właśnie ale to by znowu było solo więc mija się z celem
@SEBZER: Nie Twoje hobby a Twoje podejście jest nieatrakcyjne. Ciekawostki naukowe, psychologia itd. to świetne tematy do rozmów, które każdego mogą zainteresować, również kobiety. Jeśli natomiast szukasz czegoś do pzpnawania ludzi, to polecam gry RPG, w każdym mieście jest dużo różnych grupek, zawsze grając siłą rzeczy się poznajecie w fajnej, kameralnej atmosferze. Podobnie turystyka górska, polecam spróbować rajdów, np. z jakimiś grupkami akademickimi lub z jakiś grup facebookowych. Taniec też dobry
@SEBZER: To jak chcesz zainteresować przebojowe imprezowiczki to bądź przebojowym imprezowiczem. A potem narzekaj że nie masz o czym z nią gadać.

Ja moją aktualną date zainteresowałem opowiadając o etymologii słowa prysznic (polecam, zajebista ciekawostka xd) i moratorium dot. kary śmierci. I co ciekawe, spotykamy się już jakiś czas i ciągle mamy o czym rozmawiać. A wykopki chcą wyrywać jakieś imprezowe Karyny lecące na kasę i sześciopak a potem chlip chlip,