Wpis z mikrobloga

O co chodzi z kurierami , że robią sobie co chcą i są bezkarni? Pod każdym adresem pod którym mieszkam są jakieś problemy, ostatnio miałam nieprzyjemność mieszkać pod adresem gdzie #kurier z #dpd nie potrafił zadzwonić ani napisać że będzie dzisiaj i jakieś widełki czasowe tylko 4 sygnały domofonem i nara, cały czas gadając z kimś na słuchawce bluetooth, dlatego nie mógł zadzwonić pewnie. Wiem, bo podpatrzyłam chooja 2 razy, raz przypadkiem a raz specjalnie siedziałam pół dnia pod blokiem, ale byłam zdesperowana po tym jak raz zrobił to samo i tylko jedno podejscie do dostarczenia zrobił a potem musiałam sama jechać do jakiegoś ich magazynu 20km bo paczkę tam zdał i wyjebnne. Teraz z kolei mój kurier, znowu z dpd, się na mnie obraził i tak jak na początku paczki wszystkie dostarczał koło 10-11 rano tak teraz siedzę o 18 i czekam jak idiotka czy raczy mi przywieźć ją dzisiaj czy będę czekać do poniedziałku, a jej zawartość się popsuje plus będę musiała jeszcze jechać dzisiaj pare kilometrów do sklepu. Odkad kiedyś zadzwonił w sobotę i zapytał czy bardzo potrzebuję paczkę dzisiaj bo ma tylko jedną i musi specjalnie jechać a ja odpowiedziałam, że oczywiście, że potrzebuje, po to zapłaciłam 15zł wiecej za przesyłkę to przywiózł z łaską ale 2 tyg później, tez w sobotę, już nie zadzwonił, nie zapytał, paczki nie dowiózł. Dostałam zwrot kosztów przesyłki od dpd ale jakieś tam jedzenie miałam które się popsuło no i niesmak pozostał, i od tamtej pory paczki zamiast z samego rana to przychodzą wieczorem, albo z opóźnieniem. Inb4 po co wysyłam jedzenie i do tego w sobotę bo mogę. Kij w oko wszystkim kurierom, złośliwe bestie po zawodówkach, tyle w temacie.

#kurierzy #zalesie
  • 14
nie potrafił zadzwonić ani napisać że będzie dzisiaj i jakieś widełki czasowe tylko 4 sygnały domofonem


@Art10: wszystko się zgadza, kurier jest od doręczania paczek a nie rozmawiania przez telefon z odbiorcami.

Odkad kiedyś zadzwonił w sobotę i zapytał czy bardzo potrzebuję paczkę dzisiaj bo ma tylko jedną i musi specjalnie jechać a ja odpowiedziałam, że oczywiście, że potrzebuje, po to zapłaciłam 15zł wiecej za przesyłkę to przywiózł z łaską ale
@Art10: Bo kurierzy maja swoje rejony. I sobie trasy planują, to ze ci kilka razy się zdarzyło mieć rano, nie znaczy ze będzie tak zawsze. U mnie co by się nie działo to paczki mam maksymalnie do 11 rano bo mieszkam w takim miejscu ze ma stosunkowo blisko od jakiejś ich bazy.
Ty nie jesteś nic winna, po prostu tak dostarcza i tyle.
jakoś jak raz mi sie zdarzyło z innej firmy zamówić to dostałam rano sms dzień dobry tu kurier będę koło 12


@Art10: To już zależy od kuriera, ja do "swojego" kuriera DPD mam numer, mogę sobie z nim ustalić pod który adres, kiedy i że akurat dziś to mnie nie ma przyjedź jutro - ale to, że jeden pracownik DPD robi wszystko aby doręczyć przesyłki a nie zrobić "swoje i #!$%@?ć