Wpis z mikrobloga

Mirki pomóżcie. FS2019. Kupiłem zestaw: siewnik Vaderstad Seed Hawk XL Toolbar 84FT + zbiornik Vaderstad Seed Hawk 980 Air Cart.

Pytanie brzmi: jak tego używać? Napełniłem jeden zbiornik (dolny pasek) nasionami, drugi (górny pasek) chciałem napełnić nawozem. Nie udało się. Gdy próbuję, nie działa, nie rozpoczyna uzupełniania (wiem, że ten zbiornik ma dwie osobne pokrywy, to ogarniam). Pojechałem z tym w końcu na pole i odpaliłem bota. Całe pole zapełniło się niebieskim kolorem nawozu (mimo, że go nie uzupełniłem) oraz zielonym od soi. Przy próbie drugiego nawożenia innym sprzętem (Rubicon 9000) bot nie reaguje (pracownik od razu kończy pracę). Co więcej, tekstura pola po rzekomym zasianiu nie uległa zmianie, wygląda bardziej na kultywatorowane, chociaż gdy wysiadam z ciągnika, to info o polu pokazuje mi, że niby ta soja rośnie.

Coś robię nie tak? Ten zestaw ma jakąś swoją specyfikę? Pomijając już fakt, że ten zasiew i nawożenie był nie do końca dokładny, bot kawałek zostawił nieruszony. Mapa ravenport, pole 12.

Gram na podstawowej wersji FS2019. Jedyny zainstalowany mod to taki, który pozwala na korzystanie ze snu o dowolnej porze.

#farmingsimulator #fs19