Wpis z mikrobloga

@octave25: Też tak robię, dlatego dużo kieszeni się przydaje.. albo nie zapomnieć składanej torby :D
Jak jestem w miejscu publicznym i tylko są płątne toalety to szukam krzaków - jeden z plusów bycia facetem łatwiej się odlać za friko :D Przecież nie dam 5zł tylko po to by sie odlać :O
Parkowanie, jak mam zapłacić albo latać i doładowywać parkometr to Ja to pierdzielę i wolę stanąć nawet i km dalej
@octave25: ja biorę koszyk biedronkowy ten plastikowy pakuję tam rzeczy, idę z nim do auta a potem odnoszę koszyk na miejsce. A torbę do zakupów do domu to mam wielorazowego użytku kupioną parę lat temu w Czechach.
@octave25: To ja i chodzi wyłącznie o hajs a nie o śmieci jak w przypadku @aksal89: Reklamówki i tak potem wykorzystywałem jako worki na śmieci jak jeszcze nie trzeba było tyle płacić i było to bardziej ekologiczne niż kupowanie specjalnych worków do śmietnika.
no to polecam jedną trzymać w aucie jeszcze.


@nilphilus:
Zgadza się.
Ja od 12 lat tak robię. W aucie mam zawsze 2 duże torby Ikea (kupione z 20 lat temu) i jedną torbę termiczną na mrożonki (np. lody).
Zakupy też robię rzadko, za to duże (pojedyncze zakupy to między 200, a 600 PLN).
W ten sposób staram się być odrobinę bardziej ekologiczny (nie biorę jednorazówek i nie spalam paliwa na częste
Pobierz Adaslaw - > no to polecam jedną trzymać w aucie jeszcze.

@nilphilus: 
Zgadza się....
źródło: comment_1662906566OpVFnbj7S2p1u9TrKjW32t.jpg