Wpis z mikrobloga

#achtungachtung #achtung

Smiechlem. Nawet mi was nie żal.

#buldupy o jakas petarde z ktorej mial byc filmik, bluzgi, hejty bo nie dostali filmiku po 2 dniach, jakby jedyna rzecza ktora maja do roboty bylo czekanie na ten filmik(zartuje, wiem ze tak jest przegrywy xD) no kurde, az szkoda gadac bo moglbym tu sie jeszcze rozpisac...

Wrzuci to wrzuci, nie to nie, ale to nie powod zeby bluzgac kogos, jak wam ulzy po tym, to dodajcie go sobie na to wasze smieszne #czarnolisto xd i idzcie znalesc sobie inny obiekt hejtu, albo wyjdzcie z domu.

Dla kolegi z achtungiem, olej sprawe, albo np.wyslij filmik paru wybranym na PW xD ahaha ale by cie wtedy lamusy blagaly, Ci sami co wczesniej kazali #!$%@?ć

Zawolal bym ale pamietam dokladnie nicku a pisze z android.

  • 28
@zlotybin: bo nikogo to nie obchodzi ja zaplusowałem i przestałem się tym przejmować a ty tu napisałeś coś takiego,pozwól że streszcze twoją wypowiedź

"Ooo jakie kuce,stulejarze,przegrywy op napisał że wstawi filmik a ci czekają pewnie nie mają co w domu robić.Ja za to jestem najlepszy że obnażam tą patologie,mam mnóstwo kolegów i wszyscy mnie lubią,nie wiem tylko czemu musze wylewać swoje żale na jakimś mirko...."
@zlotybin: Bardzo dobra postawa. Jak już pisałam wcześniej: "A ja mam w dupie ten cały ból dupy (czy to troli, czy bojówek). Jak umieści filmik to fajnie, jak nie - trudno. Od kilku powiadomień nadgorliwców nie mam zamiaru nikogo na czarną listę dawać." I wyzywać człowieka o jakąś pierdołę...
@teemo: to smieszne ze tak to widzisz.

Ja tez duuzo czasu sprzedam w necie, ale napewno nie na obrazaniu innych z takich powodow jak wyzej. Zaraz mozesz powiedziec oo obronca uciesnionych sie znalazl, ale faktycznie boli mnie jedna rzecz, ze z poczatku fajna spolecznosc mirko musi byc pusta przez takie #!$%@?, i dlatego to napisalem. I Gdzie kuzwa widzisz ''jestem najlepszy mam duzo kolegow''
@zlotybin: Bo ludzie czekają na ten filmik jak na milion dolarów i się spinają. A trole (heheszkowie) to wykorzystują i mają niezły polew ze spinających się. Wyluzować ludzie. Dodać na czarną listę lub olać, ale nie denerwować się z powodu fałszywego powiadomienia/braku powiadomień :)
@teemo: moze tak wyszlo bo faktycznie napisalem tak zeby troche sie ponabijac,i jakbys chcial mi wytknac hipokryzje, nie napisalem tego konkretnie do nikogo, raczej ogolnie i na wzor przodujacych smieszkow aby bylo zabawniej, albo coby sie poniektorzy zastanowili.