Wpis z mikrobloga

Stanowski #!$%@? że ma w dupie to że królowa angielska nie żyje co mnie osobiście #!$%@?. Jego pokazowy brak empatii i chęć wyróżnienia się tym jest co najmniej obrzydliwa. #!$%@? gość teraz gada jak to nie miał z nią nic wspólnego i lata mu to koło małego, ale jak Maradona zmarł to już był smutny, wspominkowy odcineczek, gdzie nie wspominał że ma to w piździe bo go nigdy nie poznał osobiście, tylko mówi o ty jakim był oryginalnym człowiekiem i jaki miał wpływ na popkulturę. Nie wiem po #!$%@? mu taka zagrywka.

#kanalsportowy #kanalbekowy #wielkabrytania #mecz #zalesie
michalxd21 - Stanowski #!$%@? że ma w dupie to że królowa angielska nie żyje co mnie ...

źródło: comment_1662888027FeiZbvYHLJ7xrsTsHSDwbi.jpg

Pobierz
  • 32
ale jak Maradona zmarł to już był smutny,


@michalxd21: A nie przyszło ci do głowy, że maradona był jego idolem?

I wcale się nie wyróżnia - ja też nie przeżywam śmierci znanych osób. O papieżu to juz będąc dzieckiem sobie wykalkulowałem, że pewnie go przeżyję i się zastanawiałem gdzie będę gdy się dowiem o jego zgonie. I jak się dowiedziałem pomyslałem sobie "Aha, to właśnie teraz"
@7160: no spoko, ale nie biegasz i się nie chwalisz tym jednocześnie dziwiąc się tym że ludzie żyją śmiercią osoby której nawet nie poznali. Po prostu, jak zmarł Maradona to żył tym i nikomu się nie dziwił że tym żyje, jak zmarła królowa, która na pewno była o wiele większą postacią nawet od futbolowego boga, to już praktycznie wyśmiewa tych co tym żyją (a co może mieć wpływ chociażby na dyplomację
ale nie biegasz i się nie chwalisz


@michalxd21: Jeśli faktycznie biega i np zagląda do losowego zakładu fryzjerskiego i krzyczy "nie obchodzi mnie że królowa nie zyje!" potem leci do żabki, zagaduje ludzi na chodniku - to faktycznie przesadza (jak papieżacy co nosili koszulki "Nie płakałem po JPII"). Ale jak na swoim kanale, na którym zwykł wyrażać swoje opinie o róznych rzeczach (które przeciez nie każdego interesuja) to mówi - to
@michalxd21: Nie chciało mi się oglądać tych filmików, ale ja generalnie rozumiem czemu można smucić się śmiercią Maradony, a nie królowej. Maradona jednak coś osiągnął sam, ciężkimi treningami, charakterem, być może trochę nad wyrost, szczególnie biorąc pod uwagę jego lata już po zakończeniu kariery nie zostawiał dobrego wrażenia.
Elżbieta po prostu urodziła się. To jedyne co tak naprawdę zrobiła. Nikt nawet nie potrafi wymienić jej zasług czy pozytywów, tylko zawsze się
@michalxd21: Wydaje mi się, że Stanowskiego brak empatii nie jest pokazowy, on faktycznie jest upośledzony emocjonalnie. Pamiętam jak raz na antenie weszło.fm odblokowywał na twitterze jakiegoś gościa i ten wysłał mu zdjęcie pieska z podziękowaniami, na co stanoski się oburzył, że jak mu będzie wysyłał zdjęcia psów to go zablokuje z powrotem. Jest z tym gościem coś nie tak, począwszy od tego jak uwielbia znęcać się i mieszać z błotem słabszych
Tylko problem jest taki, ze na Maradonie i jego dziedzictwie zarabia, a na królowie Elżbiecie II już raczej nie. Zreszta sam to podkreślił, ze każdy powinien myśleć o sobie i o swoich sprawa, a nie fascynować się czyimś życiem. Chyba, ze na tam zarabia, to co innego. Wiadomo empatia ważna rzecz ale PL panuje dziwne postrzeganie świata typu skupianie się na sprawach małostkowych, a za to brak reakcji na sprawy ważne.