Wpis z mikrobloga

NO ZARAZ SZAŁU DOSTANĘ. Dlaczego twórcy zawsze muszą #!$%@?ć do gier całkowicie zbędny i #!$%@?ący element? Pamiętam w COD'ach - zawsze fajnie się grało, to musieli na siłę wrzucić jakieś sterowanie czołgiem czy inne gówno, nad którym człowiek męczył się niemiłosiernie. W Assasinie teraz to samo, pływałem sobie w spokoju po oceanach, plądrowałem wyspy i ścigałem złoczyńców - to wymyślili, że mam dostać się w pewne miejsce nie dając się wykryć i nie zabijając nikogo, jak tylko ktoś mnie wykryje, to zaczynam od nowa. Czaję się jak ten imbecyl po krzakach, gwiżdżę, cuda na kiju, a i tak zawsze mnie ktoś wykryje zanim zdążę go ogłuszyć. Co robić, jak żyć?

#gorzkiezale #gry #assassinscreed4
  • 32
@Wulfee: no bo takie sieroty jak ja nie mają tyle czasu, co 10 lat temu i chcą się dobrze pobawić w zręcznościówce, za jaką uważałem Assasina, a nie powtarzać do #!$%@? levele przez dwa dni (tzn nie grałem dwa dni, ale od dwóch dni próbuję to przejść xd).
@Cender: #!$%@? z niego jak AC4 sprawia mu jakiekolwiek trudności

@Pete1: daj w spoilerze dokładny moment , może Ci podpowiem cokolwiek, ale nawet mój 12-letni brat przechodzi wszystkie części bez problemu, także wiesz, trochę wstyd ;]
@Cender: coda2 przeszedłem bardzo wiele razy, tylko ta misja z czołgiem była zbędna i irytująca, trudna nie.

@Wulfee: 22% gry za mną, no też lubię wyzwania, inaczej już dawno odpaliłbym jakiś gameplay na youtubie i zobaczył jak to przejść, ale szlag mnie już trafia, że jak mam tę godzinę dziennie, żeby sobie pograć, to marnuję ją na powtarzanie tego samego zamiast w spokoju zniszczyć jakiś statek. ;)

@Shady: o
@Pete1 @mieffer: i tak najlepsze są misje typu "śledź kogoś niezauważony":P Zwłaszcza gdy jest to gra typu GTA albo Mafia i wlecze się kilkadziesiąt metrów za samochodem przeciwnika i utrzymuje ten dystans na skrzyżowaniach, gdy śledzony się zatrzyma;]

W AC4 to jest jeszcze lepsze bo śledzi się okrętem, mijając okręty wroga, które z pewnością nas nie widzą;] Za to losowo można trafić akurat tak, że ze wszystkich kierunków napłyną i trzeba
@Pete1: to nawet nie mam pojęcia gdzie tam mogłyby być problemy, poszukaj jakiś walktrough na yt. jest tego sporo. i porozglądaj się czasami, ja np. miałem problem w 3, w bardzo prostym momencie, bo nie zauważyłem, że można pobiec dołem a nie górą po pewnym statku ;)
@pan_Kmicic: w GTA też mnie to strasznie irytowało, w Assassinie nawet nie, bo pływanie statkiem jest po prostu fajne, aczkolwiek faktycznie czasami ciężko było uciec przed radarami wrogich statków.

@rationalistic: to na plaży się działo? Czy tam w porcie jakimś? Nadlatywały samoloty, wróg napierał, i trzeba było odczekać parę minut zanim nadciągną posiłki.

@fifithebest: popróbuję jeszcze sam, ale najwyżej wesprę się youtubem.
@pan_Kmicic: dokładnie w tym miejscu mam problem, próbuję ogłuszać tę czwórkę Assasynów, ale zawsze mnie któryś zauważy, jak nie ten z czwórki, to z któryś góry. Popróbuję w lewo, dzięki.
@pan_Kmicic: @fifithebest:

heh, udało się, to faktycznie było banalne. Założyłem, że trzeba się jakoś przebić przez to jezioro, ewentualnie z lewej strony, ale nie miałem pojęcia, że tam można wejść na górę po ścianie. Dzięki.