Wpis z mikrobloga

@Maly_Jasio: otóż nie- bardzo duży przekrój. nawet mój niebieski po kilku latach pracy tylko zdalnej teraz szuka czegoś z możliwością pracy z biura, żeby raz na jakiś czas wpaść i zobaczyć się zludźmi. A jeszcze jak firmy nieraz organizują fajne eventy typu wpólne lunche czy mają spoko biuro to wgl
  • Odpowiedz
po kilku latach pracy tylko zdalnej teraz szuka czegoś z możliwością pracy z biura, żeby raz na jakiś czas wpaść i zobaczyć się zludźmi


@jestemaska: kompletnie tego nie rozumiem. Zobaczyć się można po pracy, żeby pogadać o rzeczach poza pracą jeśli ktoś narzeka nie niedobór towarzystwa. A w samej pracy można rozmawiać przez Zoom. Po co mam widzieć mordę rozmówcy dodatkowo?
  • Odpowiedz
obaczyć się można po pracy, żeby pogadać o rzeczach poza pracą jeśli ktoś narzeka nie niedobór towarzystwa. A w samej pracy można rozmawiać przez Zoom. Po co mam widzieć mordę rozmówcy dodatkowo?


@Maly_Jasio: Bo dla ludzi bez autyzmu zoom to jednak co innego niż rozmowa na żywo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jestemaska: olałbym konsole z gierkami bo może to brzmi fajnie (dla juniorow) ale warto w tzw playroomie odpocząć od ekranu, z doświadczenia super sprawdzają się piłkarzyki i ping pong, minusem jest ze potrzeba dużo miejsca. Do tego jakieś super wygodne bujane fotele albo takie tzw gniazda do siedzenia zawieszone do sufitu. Konsola z gierkami meczy i nie odrywa od pracy z ekranem
  • Odpowiedz
@jestemaska: Flippera jakiegoś chętnie bym widziała w takim playroomie (ʘʘ) z tego co wiem są firmy, które takie wynajmują i można co jakiś czas zmieniać maszynę, żeby różnorodnie było
  • Odpowiedz
@jestemaska: zrób ankietę wśród pracowników którzy chodzą do biura i ich zapytaj co by chcieli ¯\_(ツ)_/¯
Często słyszę że ktoś gra w pingponga i sam też grałem prawie codziennie jak chodziłem kiedyś do biura. Bilard też zajebista opcja
  • Odpowiedz