Wpis z mikrobloga

#!$%@? jest ta cała obsrana opaska Mi-Band6! Bulwa, 4km przez las przejechałem na rowerze ze średnią prędkością 21km/h, a on mi wmawia, że tętno miałem przez cały czas "zrelaksowany" i 0 pai. Ciasno opaskę miałem założoną, aż mi się odcisnęła na ręce.
A czasami, jak siedzę i nic nie robię, to nagle puls mi niby do 120-130 skacze. Jakie to jest gówno...
Nie mówiąc już, że z każdą aktualizacją coraz mniej funkcji mi działa. Ani smsy się nie wyświetlają, ani muzyką sterować nie mogę, ani GPSu nie włącza, kiedy trening przez opaskę włączam (muszę przez apkę).
Dałem mu już absolutnie wszystkie zgody i oszczędność baterii wyłączyłem i zgodę na lokalizację i podsłuchy, wszystko i wciąż nie działa. Gówno to jest.
#mifit #xiaomi
  • 2
@dict: tania opaska, jest tania bo jest...
Niestety mi band ma sporo problemow, zwlaszcza w dziwnych konfiguracjach i przy updatach. Na dobra sprawe trzebaby codziennie odinstalowywac appke, usuwac zapamietane urzadzenie BT, a nastepnie dodawac ja od zera.

Czujnik hr na nadgarstku, ma spor opoznienia, aczkolwiek 12min to zdecydowanie za dlugo zeby zwalac niski HR na lag. Moze byc tak ze czujnik jest lichy, a moze twoja skora nie w kazdych warunkach