Wpis z mikrobloga

@Dzordz: Nie mogę - albo nie wiem gdzie tego szukać :) Nie ma żadnego odnośnika gdy wejdę w znajomych albo w profile kogokolwiek. Mam tylko ikonkę na stronie głównej i "browse campfire" gdy wejdę w pobliskie rajdy, ale w obu przypadkach przekierowuje mnie do San Francisco. Trochę szkoda bo chętnie zostanę króliczkiem doświadczalnym. Z pozytywów, już mi nie spowalnia gry.
@renniferlopez2 ah szkoda... Próbuje dorwać dostęp do tej aplikacji ale jak na razie słabo mi idzie :P
Ale jakbyś odkryła jak zapraszać to chętnie przyjmę :D
Tu masz friends code
9473 3059 6735
@Dzordz: Wysłałam Ci zaproszenie. Wiesz co, właśnie sprawdzam i przed chwilą dałam radę przenieść się do mojego miasta, wczoraj myślał, myślał i zawieszał się. W pobliżu będzie żółte jajko i da się kliknąć "zapal flarę" więc przypuszczam że i zaprosić mogę, tyle że teraz nie mam czasu tam podejść i zagrać, spróbuję wieczorem. A w międzyczasie obejrzę jakieś filmiki, może znajdę jak ustawić swoją lokalizację. Po wyjściu i ponownym wejściu dalej
@Dzordz: już ogarnęłam, nawet pogadałam z graczem, który zaprosił mnie do campfire. Niestety można zaprosić na razie tylko 3 osoby, dwa zaproszenia wysłałam, a Tobie nie mogę bo nie pojawiasz się na liście. Możliwe że jeszcze nie zaktualizowali że mam nowego znajomego. Spróbuję za kilka godzin.