Wpis z mikrobloga

po 1 strzale jak widziałeś co wyjechało było zmienić ammo i byłaby krótsza walka.


@Pshybysz: Wiem, wiem. Jak mnie zaczął ostrzeliwać na górze to jeszcze nie zajarzyłem do końca co to. Po tym byłem w panice, i jakbym zmienił ammo w trakcie ładowania to dłużej bym czekał na kolejny systrzał, tym razem bardziej przy tym ryzykując że padnę od jego pocisków, które mógłby w tym dłuższym czasie wystrzelić. Dlatego zmieniam amunicję
ale ta gra strasznie wygląda


@jednorekibadnyta: Co masz na myśli? Grafikę? Gram na ULQ, między innymi dlatego że nawet na ULQ nie można liczyć na to że FPS nie spadną mi nagle do 10, bo deweloperzy tej gry mają spory problem z właściwym testowaniem tej gry i utrzymaniem jakiejkolwiek jej stabilności. Tu masz świetny przykład tego jak zbugowana ona jest, bo tak się składa że ten sam pojazd jest normalnie przebijany
@filip8192 no wlasnie mi ostatnio na minimalnych umieją fpsy spadac do 60-70. Zauważyłem że pomaga wyłaczenie i włączenie gry. Zastanawiam się czy też gry nie przeinstalować no już mam launchera prawie dwa lata a dwóch kumpli mialo tego samego buga ze scinaniem po 10 minutach i po reinstalce wiekowego launchera problem znikł i u jednego i drugiego.
Zauważyłem że pomaga wyłaczenie i włączenie gry. Zastanawiam się czy też gry nie przeinstalować no już mam launchera prawie dwa lata a dwóch kumpli mialo tego samego buga ze scinaniem po 10 minutach i po reinstalce wiekowego launchera problem znikł i u jednego i drugiego.


@puto: To co teraz ma miejsce nie jest z winy launchera, tylko wadliwego patcha którego ostatnio wprowadzili, więc wątpię by Tobie to pomogło.