Wpis z mikrobloga

@art212

na linii czasu w odległości 1 metra od ciebie jest narodzenie Jezusa (jeśli było w ogóle - chodzi o jednostkę czasu), w odległości 2 metrów czasy Kleopatry i piramid w Gizie,

Coś się tu nie zgadza. Piramidy powstały ok 2000 lat pne a nawet trochę wcześniej. Najbardziej znana kleopatra zyla kilkadziesiąt lat przed urodzeniem Jezusa (zabiła się w bodajże 30 r. Pne) pierwsza kleopatra (Kleopatra I) zyla ok. 200 r. pne.
@Pally: A najgorsze, że mimo upływu lat dalej nie wiemy podstawowych rzeczy i dalej się to wszystko kupy dupy nie trzyma. Einstein po sformułowaniu Teorii Względności i odebraniu dwóch Nobli w stosunkowo młodym wieku resztę życia poświęcił mechanice kwantowej i pod koniec doszedł do wniosku, "że mechanika kwantowa musi być niekompletna; muszą istnieć ukryte zmienne, które ta teoria pomija." i nazwał to "upiornym działaniem na odległość." Od tamtej pory nie nastąpił
polecam również przybliżone zrozumienie czasu. Jeśli mieszkasz w Warszawie i układasz kamyczki w piaskownicy z dzieckiem to na linii czasu w odległości 1 metra od ciebie jest narodzenie Jezusa (jeśli było w ogóle - chodzi o jednostkę czasu), w odległości 2 metrów czasy Kleopatry i piramid w Gizie, a w okolicach Krakowa szacowane powstanie wszechświata (a może być jeszcze dalej)


@art212: to to pikuś. Ogarnij sobie, że jednoczesność zdarzeń zależy od
@Pally to polecam serial for all mankind. Nie mam leków związanych z kosmosem ale jak rakieta z astronautami uległa awarii i dryfowała w kierunku kosmosu czułem niepokój i zastanawiałem się jakie to uczucie, jak bym się zachował