Wpis z mikrobloga

@Sanczo_panczo: w życiu to nie jest warte 70div. Ot, choćby są sprzeczne że sobą mody cold damage to spells oraz dot multi. Oba nigdy nie działają równocześnie, flat nie dodaje dmg dotom. +3 owszem, fajne, ale pozostałe mody to t7, t5 i t4, słabo. Mało kto gra też staffy,jesli już to niemal wyłącznie unikaty jak Annihilating Light, Cane of Kulemak itp., 1h+shield sprawdza się spellcasterom o wiele lepiej. Widzę na rynku
@Sanczo_panczo: wystaw za 100 div i jak nie zejdzie po jednym dniu to obniż cenę o 10-20, ja tak robię jak nie jestem w stanie czegoś wycenić.

Niby kolega wyżej mówi, że są sprzeczne ze sobą mody - no są, flat nie działa z dotami. ALE. Ty masz na tym staffie poza dot multiplierem 5 innych modów i one wszystkie ze sobą powinny działać, więc może ktoś się skusi.

Z takimi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PiersKurczaka: xDDD ten Item nawet za "kilka divinow" nie zejdzie.

Oprócz flata i +3 nic więcej tam nie ma, do tego jest to staff więc praktycznie musi być mirror tierem, żeby mieć chociaż podejście do annihilating lighta albo one handowych opcji.

@CiaoBobrze: Byś się zdziwił co ludzie kupują i za jaki hajs ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sam się ostatnio zdziwiłem, jak pasek, który na moje oko był wart jakieś 20c poszedł za 15 div.

Za 100 div nie sprzedałem nigdy nic, ale co szkodzi za tyle wystawić? xD Handel to sztuka szukania niecierpliwych frajerów, którzy mają więcej kasy niż rozumu.
@PiersKurczaka: Wiem, za ile ludzie przepłacają za relatywnie tanie rzeczy bo craftuję dla profitu od lat, natomiast polecanie ludziom wystawiać śmieci z ziemi za 100 divów zamiast nauczyć się to price checkować to bezużyteczna rada, tym bardziej że jak sam piszesz nigdy nie sprzedałeś takiego śmiecia za takie pieniądze.

Potem siedzi taki z bazą za 50c i pinguje na livesearchu schodząc po divinie w dół, bo ktoś na reddicie czy wypoku