Wpis z mikrobloga

Gnój mnie wczoraj do krwi upierniczył,


@Peenie:
Spróbuj krzyczeć "ała" jak zaczyna za mocno gryźć w zabawie. Szczeniaki często dość szorstko bawią się między sobą ale zawsze przestają na chwilę "atakować" gdy jeden piśnie więc można to wykorzystać. Moja od małego świetnie na to reagowała - krzyczę "ała" gdy się zapędzi, po czym od razu przestaje i zaczyna lizać rękę. Teraz ma prawie 11 lat i metoda działa niezmiennie od maleńkości.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Peenie: kurde, chciałem strasznie niżeła weimarskiego, ale nie byłem w stanie zapewnić mu wystarczająco ruchu.
I skończyłem z maltańczykiem... Idealna zabawka do domu ale to nie prawdziwy pies.
@niegwynebleid: xD

mojemu gnojowi już trzeba robić dwa godzinne spacery, i mam tu na myśli te intensywne - za to hodowca od którego go brałem zafixował swojego psa na piłkę i jemu jeden 1.5h starcza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
tak średnio w połowie przypadków działa ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Peenie: no bo się uczy dopiero, zdarza się mu zapomnieć i docisnąć mocniej. Tak szczeniaki niestety mają, ale jak konsekwentnie będziesz za każdym razem krzyczał "ała" to się nauczy ;)
@romek898 chętnie bym tak zrobił, ale biegam po górach i ciężko mi o gwarancję że będę mógł uprawiać sport z psem ze schroniska. Już nie mówiąc o szansie trafienia porzuconego wyżła:/
Gnój mnie wczoraj do krwi upierniczył, czas chyba ograniczyć polowania na bestie przeróżne


@Peenie: Na szczęście Twój pies zemścił się za Ciebie na tym gnoju, co Cię upierniczył do krwi - wąż leży martwy ( ͡º ͜ʖ͡º)
Podziękuj ładnie pieskowi za bohaterski czyn.
Idziesz do schroniska i bierzesz psiaka stamtąd. Całość cię wyniesie 0 zł, a pokochasz go tak samo jak takiego rasowego.


@romek898: 0 złotych, powiadasz? W których schroniskach oddają psy za darmochę?