Wpis z mikrobloga

Pytanie do #niebieskiepaski i do ich #logikaniebieskichpaskow. Czy związali byście się z #rozowepaski lvl 21 która jest: bardzo chuda, ma praktycznie zerowy biust, małą pupę, ubiera się mało nowocześnie, jest praktykującą katoliczką, czyli żadne #seks przed ślubem nie wchodzą w grę, ma ładną buzię, ale nie maluje się, natomiast z zachowania jest cichą, spokojną, sztywną osobą, emocjonalną, miłą, uprzejmą, pomocną, ugodową, mającą wiele miłości do dania i na pewno godna zaufania?
#zwiazki #ankieta #kiciochpyta #szaramyszkadlaanonka

Czy mógłbyś być w związku z Bogumiłą z opisu

  • Tak 23.4% (412)
  • Nie 68.0% (1199)
  • Jestem różową lub gejem i sprawdzam 8.7% (153)

Oddanych głosów: 1764

  • 79
@PanBulibu: potwierdzam, @costusmierdzi jak się nie sprawdzicie w łóżku to potem będziecie wiecznie "skrzywieni i obrażeni". A gadanie że seks nie jest istotny albo najważniejszy to można włożyć do śmieci xD. Seks jest integralną częścią związku o ile nie jesteś aseksualny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@costusmierdzi: polecę klasykiem: jak się kochają, to #!$%@? z nimi. Podoba Ci się, nie przeszkadza Ci to ? To spróbuj.
Uważasz, że to nie dla Ciebie, to nie próbuj.
Ja np. byłbym na nie, bo ja akurat mam mało wspólnego z kościołem i planami na śluby kościelne.
@costusmierdzi: adekwatny nick, bo pytanie z dupy. Jak jest wierzącą katoliczka, a nie na pokaz to weżmie sobie tylko innego katolika więc taki gość będzie bardzo szczęśliwy, że znalazł katoliczkę. A inni co chcieliby z nią robić cokolwiek seksualnego to sobie sami by odpuścili, bo ona by im podziękowała.

A jak nie jest wierzącą katoliczką i znajdzie sobie badboya, który ją 'zepsuje' a potem się "nawróci" mająć ok. 30 lat? No
@historiofil: to ciekawe! Powiedz mi coś więcej na ten temat? Zawsze mnie ciekawiły te sprawy, jak to tak naprawdę jest, czy to kościół na fanaberie z tym zakazywaniem seksu, czy rzeczywiście seks był od zarania dziejów zabroniony dla związków niesakramentalnych
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@costusmierdzi: XV wiek to jeden wielki renesans seksu analnego wśród mieszczaństwa i szlachty. Powód jest prozaiczny: brak ciąży. Tomasz z Akwinu uważał, że prostytucja jest jak kloaka, ale nawet najpiękniejszy pałac bez kloaki zaczyna śmierdzieć. Zajob na punkcie seksu to dopiero reformacja i kontrreformacja, gdzie to fanatycy prześcigali się o to kto jest większym impotentem.