Wpis z mikrobloga

@hiszpanwkoszuli: Powtórzę pytanie jednej mirabelki, bo może Ci umknęło - co miała w profilu oprócz ładnych zdjęć? Bo skoro odpowiedziała w taki sposób, to wątpię, żeby miała sensowny albo jakikolwiek opis, więc z góry można było przewidzieć, jak będzie wyglądała rozmowa. Po co niektórzy faceci lajkują takie dziewczyny? No chyba że szukasz tam onsów, to nie było pytania.
@Draakul: możliwe, że ta apka ściąga ludzi tak nudnych i durnych, że nie mają w normalnym świecie możliwości przez swoje #!$%@? spotkać kogoś im pasującego, może te nudziary właśnie po to mają tindera by znaleźć faceta podobnego do nich lub takiego, który właśnie będzie zabawiał księżniczkę, bo na żywo każdy taką olewa?
@Draakul:

Mam znajomą która chodzi na randki z tindera, już by chciała bombelka a kandydatów brak ( ͡° ͜ʖ ͡°) no i faktycznie, przegląda Instagrama, czasem do klubu wyjdzie, jej życie to praca dom i wyjście ze znajomymi. Jednak ma do zaoferowania to że wspiera faceta, dobrze gotuje, jest ładna i szczupła no ale też wymagania by był przystojny, wysoki, może mieć bombelka z poprzedniego związku, zarobki
@rysownik:

No to dlaczego spotkałeś się z takimi co nie mają zainteresowań? By narzekać w necie?

A ja znam niebieskich których zainteresowanie to kręcenie się po wsi z kolegami i głośnikiem w którym lecą rapsy, ćpanie i picie piwa. No i mam śmiało prawo stwierdzić, że wy niebiescy to jesteście nudni i bez pasji ¯\_(ツ)_/¯

Bo takie mam doświadczenie z wami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rysownik: No to chyba bardzo ciekawa z niej osoba xD W sensie wiesz, jak Ci to odpowiada, to ok, ale sama mam zainteresowania i nie wyobrażam sobie związku z kimś, kto niczym się nie interesuje, a w wolnej chwili tylko sprząta i gotuje, zresztą ile można to robić, jako temat do rozmowy też tak średnio.
@hiszpanwkoszuli:
To jest mega głupie pytanie, bardzo schematyczne.
Jak ktoś zadaje mi pytanie w stylu co lubisz robić, czym się interesujesz to już jestem znudzony i zniechęcony na starcie. Zawsze też odpowiadam na to jakimś głupim prowokacyjnym tekstem. Internet sprawił, że ludzie przestali być kreatywni. Jak poznajesz kogoś na żywo, w jakiejś galerii, albo na nauce gotowania lub domówce, to wątpię byś od razu zadawał takie pytania tej osobie. To powinno