Wpis z mikrobloga

  • 298
Chłop żeby trochę dorobić wsiadł na lawetę, śmiechu warte xD

Gdy usłyszałem, że na szybko potrzeba kierowcy żeby jechać z paroma autami do Hiszpanii stwierdziłem - będzie na ZUS, dawno mnie w Hiszpanii nie było, w sumie czemu nie.

Do zrobienia ponad 6000km, jestem własnie w Luksemburgu, po drodze już jedno auto zrzucone, 3 zabrane i cel to Alicante.

Kurde trochę się już nie mogę doczekać Hiszpanii (ʘʘ)

Trzymajcie kciuki żeby to jakoś przeżyć bo jadę w podwójnej obsadzie, a w takiej puszce to zawsze męczące.

#rozkminkrzaka
Pobierz bkwas - Chłop żeby trochę dorobić wsiadł na lawetę, śmiechu warte xD

Gdy usłyszałem,...
źródło: comment_16630527976qdOoSjndiS1cJXVZutfDJ.jpg
  • 61
@bkwas widzę nowa zabudowa NPS. Jak spisuje się z tą szufladą? Woda nie cieknie do środka podczas deszczu? Zderzak z przodu to też chyba ich produkt, bo jak pamiętam mieli do Daily zderzaki.
@onionspirit w skrócie Polak mieszkający w Hiszpanii stracił prawko w Polsce, wieziemy do niego bezpośrednio 2 auta (bo hiszpańskie prawko ma)

A po drodze mieliśmy do zawiezienia jedno auto z Polski do Niemiec, odebraliśmy też jedno auto które docelowo jest z Niemiec do Hiszpanii ale w inny rejon.

Później ładujemy jakieś 2 auta z Hiszpanii do Niemiec na powrót i z Niemiec do Polski jedno.

A ile można zarobić? Tego nie wiem,
@jmuhha średnio 12-15 litrów gdy jesteśmy załadowani. Auto ma 8 biegów dlatego jadąc 90 spala relatywnie mało. Ale tutaj dużo zależy od trasy, załadunku czy choćby wiatru. Średnio na trasie 3000km wychodzi ok 13litrów.

Tempomat jest i korzystamy non stop. A jako, że jest aktywny jazda to czysta przyjemność ( ͡º ͜ʖ͡º)

Klima wyrabia bez problemów, prawda jest taka że w nowych autach gdy tylko się dba