Wpis z mikrobloga

#!$%@? mać mam już prawie 25 lat a moi rodzice mnie traktują jak upośledzonego XD

Wczoraj przyjechałem do moich rodziców i zrobiłem im kolację. Położyłem potrawy na stół i matka nawet nawet nie spróbowała i do mnie z tekstem "Jezus jakie to pyszne! Mniam mniam mniam!" i zaczęła mlaskać ustami. Ja mówię do niej że nawet nie skosztowała a ona "No ale wygląda lepiej niż w francuskiej restauracji! Na pewno jest pysze". Ojciec za to do mnie "Tej normalnie Gordon Ramsey! Nawet Gordon Ramsey tak nie gotuje! To jest fenomen na skalę światową!". I potem całą kolację słyszałem tylko kakafonię "mniam" i "Och jakie pyszne!". A na kolację zrobiłem parówki w cieście, Mac and Cheese i sałatkę XD

A potem się rodzice dziwią czemu do nich nie przyjeżdżam.

#gorzkiezale #przegryw #rodzice #gotujzwykopem
  • 27
  • Odpowiedz
@IndustrialFgt: zdradze ci tajemnicę: zachowują się tak bo mają cię za calkowitego nieudacznika i boją się że mozesz wpaść w głęboką depresję kończąc swoje marne życie. Nie mają serca ci powiedzieć że parówki w cieście to brzmii jak wołanie o pomoc.
  • Odpowiedz
@ggggunit: No skrajności nie są fajne. Wiem, mogli by krytykować i się zesrać że za słone czy coś i by się chłop zamknął w sobie ale z drugiej strony takie klaunowanie też nie jest dobre bo hodują sobie tak jakiegoś zadufańca. Tzn tu akurat nie bo @IndustrialFgt wyglada na ogarniętego i twardo stąpa po ziemi.
  • Odpowiedz