Wpis z mikrobloga

@PINKROSE xd Finał sezonu to gówno ktore było szybko pisane na kolanie. Nawet sam mówił ze jest niezadowolony z tego zakończenia a dla niego Daenerys miałaby przeżyć xD
@Filippa: Z tego jak wyszło nie jest zadowolony, nic dziwnego, skoro chciał więcej sezonów. Niemniej fakty i punkty zwrotne głównych postaci się zgadzają. Przyznał to krótko po finale na swoim blogu, nie chce mi się szukać.
@Filippa: Nie chce mi się.

Dany i Jon tworzą i łączą w pieśń sagę, ze względu na położenie wątków i tak dalej. Natomiast nie ma to nic wspólnego z synem, którego obiecano.
@PINKROSE to dlaczego Martin twierdzi, że Daenerys była reinkarnacja azor ahai?
W sensie, potrzebuje po prostu dłuższego wyjaśnienia, książki czytalam dawno a wiem że sporo sie różnią z serialem.
To to nie jest przypadkiem tak, że oboje są tym obiecanym "księciem"? Tym bardziej, że z tego co kojarze aemon targaryen twierdził, że to słowo w valyriańskim jest nacechowane neutralne płciowo
Z tego jak wyszło nie jest zadowolony, nic dziwnego, skoro chciał więcej sezonów. Niemniej fakty i punkty zwrotne głównych postaci się zgadzają. Przyznał to krótko po finale na swoim blogu, nie chce mi się szukać.


@PINKROSE: Martin jakiś czas po 8 sezonie obwieścił, że zakończenie wątków w książkach będzie inne niż w serialu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Filippa: @PINKROSE: Nie no tu chodzi chyba o Jona. Chyba sama pisałaś niedawno że w książce w wizji Danki z domu nieśmiertelnych widzi ona swojego brata Rhaegara z dzieckiem i to ono miało być księciem. Miellisandre też widziała w wizji Rhlorra tylko śnieg czyli Snów symbolicznie. Przecież to nawet jest oczywiste takie że wątek Jona prowadzi do walki z WW. To że DD chcieli "zaskoczyć" fanów i zrobili z Aryi
@UkrywamSie
A to nie tak, że i Jon i Dany są połówkami które tworzą pieśń lodu i ognia?
Oboje muszą być tymi "obiecanymi książętami", bo to wokół nich się wszystko dzieje i zaplata
@UkrywamSie ale w przepowiedni jest powiedziane, że to ma być czysta krew targaryeńska xD
Dany to ogień, Jon to po prostu lód, obije tworzą historie która się wzajemnie zaplata, więc się tworzy pieśń
"Aegon's dream suggests the Prince That Was Promised was both Jon Snow and Daenerys Targaryen. Daenerys fulfilled the aspect of becoming Queen in Westeros while bringing back dragons after nearly 150 years, which were crucial to defeating the Night King."
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Filippa: "From my blood come the prince that was promised, and his will be the song of ice and fire."
Jasno pokazuje że z tej krwi zrodzi się książę, o jedną osobę chodzi. Ja cały czas myślę że to będzie tylko Jon, chyba że jeszcze do gry wejdzie Młody Gryf ale nie wiem. Mówię oczywiście o książkach nie o samym serialu bo tam zapomnieli o całym koncepcie Azora Ahai