Wpis z mikrobloga

Krótka ankieta. Jeśli tak to w komentarzu podajcie proszę nazwę brokera. Ja zaczynam
#gielda #brokerzy

zawiesiła ci się platforma po 14:30?

  • nie 29.4% (10)
  • tak 52.9% (18)
  • tak i straciłem dziś przez to pieniądze 17.6% (6)

Oddanych głosów: 34

  • 10
@madl: no właśnie zastanawiam się ile jeszcze takich akcji zanim ktoś im się za to do dupy dobierze. Nic tylko liczyć na powstanie większej ilości zdrowej konkurencji
@europa: ostatnio dzwonił do mnie opiekun i #!$%@? go jak psa , ze maja lagi przy odczytach, mowil zeby im to zgłaszać i cos tam sprawdza w historii, czy apka rzeczywiscie sie zwiesiła i jak cos mozna reklamować
@maniek74: identyczną rozmowę z nim miałem a ten głupa rżnie że pierwsze słyszy że jakieś problemy, że nikt im nie zgłaszał wszyscy zadowoleni, a na internecie to trolle. K... ich mać. Wszystkie moje zgłoszenia, te na czacie i te mailowe, zlewają równo. Albo wcale nie odpisują albo lakoniczne (na czacie) "awaria naprawiamy" i koniec. Nawet głupich przeprosin. Szczur jak BitBay
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Timmy_Turner: logi aplikacji, dobre sobie. Jak sypnęło po CPI to w ciągu pierwszych 10sek wylogowało mnie z aplikacji. Appka webowa odwiesiła się po jakiś 5min ale na tel udało się zalogować dopiero godz później. Widzę cisną dalej a pr0kuratua śpi