Wpis z mikrobloga

@kthxb jaki pakiet wykupiłeś? Jest promocja, Canal+ jest za 0 zł przez miesiąc.
Trzeba dokupić pakiet sport za 15.

Można oglądać w 2 osoby jednocześnie
  • Odpowiedz
@pawelas87: No właśnie mam tę promocję z samsung members na miesiąc i jeszcze 15 zł tu trzebaby płacić? Kto to w ogóle kupuje jak tam nic w tym canal+ nie ma, a aplikacja taka żałosna że głowa mała xD.
  • Odpowiedz
@kthxb tak, niestety ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) ja mam za free w ramach abonamentu tv satelitarnej więc nie narzekam, bo i tak nie używam ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
wykupiony canal plus online i polsat premium ale na apce w tv nie widać kanałów z polsatu natomiast na kompie są, też tak macie?


@LongmanPL: a jak to powinno wyglądać? Kupiłem półtorej godziny temu pakiet na pół roku canal+ z eleven sports oraz polsat premium. Polsat premium powinien być widoczny ze strony canal plus?
  • Odpowiedz
Jak pierwotnie aktywowałem taki pakiet to bez pomocy konsultanta nie obywało się (który musiał przyspieszyć to ręcznie). Teraz każdy chce Robercika w tej chwili i wszystko im nie wyrabia. Nie pamiętam ale zapewne w regulaminie przewidują na aktywację sporo czasu (może 24h, nie wiem).
  • Odpowiedz
@LongmanPL: Ja i koledzy mamy chyba inny problem niż Ty. Mi LM działa z poziomu laptopa, ale w aplikacji TV w ogóle nigdzie nie ma opcji ani nawet wzmianki o Polsat Sport Premium, a jak chce przerzucić obraz z Macbooka na telewizor to się wyświetla komunikat o zabezpieczeniu, która nie pozwala stremować XD
  • Odpowiedz
To jest faktycznie inny problem. Ja nie mam ani na kompie, ani w telefonie, ani na TV. Tam już im wszystko siada "An error occurred while processing your request."
  • Odpowiedz
Taką informację otrzymałem: "Informuję, ze zgodnie z regulaminem, który został zaakceptowany podczas rejestracji, wszystkie opcje będą aktywne w ciągu 12 godzin. Oczywiście jest to maksymalny czas oczekiwania – proces zazwyczaj trwa krócej. Proszę o cierpliwość."
  • Odpowiedz