Wpis z mikrobloga

#xbox #xsx #gamepass
Mirki mam sprawę :
Chciałem przycebulić z abonamentem game pass na xboxa i zgodnie z tym :
https://lowcygier.pl/subskrypcje/3-lata-xbox-game-pass-ultimate-za-jedyne-224-zl-dla-nowych-i-powracajacych-sub-poradnik-nie-wymaga-uzycia-vpn/

wykupiłem w sumie 9 kodów na Xbox Live Gold.
Po dodaniu pierwszego chciałem włączyć rozliczenie cykliczne ,aby do każdego kodu 3-miesiecznego dodawało mi 1 miesiąc gratis. Tak już robiłem jakieś 2 lata temu i to działało.
Teraz niezależnie czy włączę rozliczenie cykliczne czy też nie to stale dostaję tylko 3 miechy live gold'a.

Coś się zmieniło w ostatnim czasie ?
  • 8
@OlekBB: A tamto promo to nie było czasem tylko za pierwszym razem. W sensie jak pierwszy raz wówczas cykliczne rozliczenie. Potem jak wyłączysz to już raczej nie ma tej opcji i nie dostajesz przy ponownym włączeniu ekstra czasu.
@Hertha: Ja się właśnie nie rzucałem jak sporo osób na 36 miesięcy, bo nigdy nie wiadomo czy MS w końcu faktycznie nie zacznie piłować tych największych cebul. Niby wszystkim działa (póki co), ale czasami spotykam przypadek, że komuś cofnęli gp np. za "użycie niezgodne z przeznaczeniem" - chodzi konkretnie o przekształcenie wielu miesięcy golda jednym miesiącem gpu. Albo np. okazało się że trafił się lipny klucz kupiony kradzioną kartą i MS