Wpis z mikrobloga

Wróciłem i można podsumować moim zdaniem bardzo udaną akcję( ͡° ͜ʖ ͡°)

Powiem wam jak było a wnioski wyciągnijcie sami czy jest dobrze
1 odcinek zaczyna się od 15 minutowego reportażu w którym puszczam materiały Jaworowicz na kompie komentująć co jest grane. Poleciało to też dziś by gośćie mniej więcej wiedzieli o co chodzi
2 po naszej stronie stołu : Ikonowicz, Cymański, jakiś gość socjolog, profesor filozofii specjalista od spraw etyki i emerytowany doktor medycyny
3 po drugiej stronie stołu Profesor Zanussi, jakaś Pani Senator któtrzy byli mocno za nami no i Kaszewiak i jakiś odklejony dzienikarz koleżka czeczota którzy robili za opozycję
4 Kaszewiak nieprzygotowany został zgaszony po teksćie że skoro służby nie widzą nieprawidłowości to nie ma tematu - wyciągnałem sprawe mopru ktory skierował wniosek do prokuratory. Pogubił się i zaczął coś bełkotać o Światek i Jędrzejczy co też zarabiają ale nikt nie wiedział o co mu chodzi
5 Sławek zezwolił na publikację wizerunki oraz danych - dzięki mnie poleci na całą polskę tekst o zlizaniu śmietany z uja Janeczka :D
6 Kaszewiak pocisnięty przez jednego z ekspertów że dla atencji ośmiesza (jego teksty to że zabieramy wolnosć Kononowi który jest szcześliwy co Pani senator kontruje ze przed chwilą leciał film że chce się zabić i prosi o pomoc)
7 Kosno odklejka i fałszywe oskarżenia które zostaną wycięte np że chciałem przeprowadzić gwałt zbiorowy na Marioli XD
8 Spec od etyki opowiada jak obdziera się z godnośći Konona dla zysku
9 Konon mówi do Profesora Dr habilatowanego że jest nieukiem i rozpoczyna się awantura
10 organista robi z siebie muzyka i człowieka z klasą , pytam go ile razy chlał wódkę na szkolnej - koniec jego narracji

Ogólnie dużo paplaniny, goście nieprzygotowani ale zszokowani fragmentami które przygotwałem i które pokazano.
Oprócz Kaszewiaka i odklejonego kolegi Czeczota wszyscy cisną jak po MOPRU że to demoralizacja itd

resztę zobaczycie w TVP ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kononowicz
  • 37