Wpis z mikrobloga

@Milioner_z_Choroszczy: nie ma dramatu, dokręci jedną płytę z boku i się zrobi symetrycznie.
Ile masz tego przesunięcia ? Jak 5 cm, to od strony ściany zniknie 1,5 cm, z drugiej 1,5 cm (na płytkę + klej); dokręcienie jednej płyty to następne 1,5 cm. W sumie 4,5 cm - więc wyjdzie na niemal 0.
@Caban1908: Majster może i mieć rację, ale to nie jest tak, że jest czas na zwrócenie uwagi klientowi przy opowiadaniu co ma być? Majster nie powie "no ładnie to wymyślone, ale z doświadczenia powiem, że jednak lepiej to i tamto"?

Pytam, bo nie stać mnie na taki luksus jak majster, sam sobie robię, ostatnio też sobie zrobiłem podobną zabudowę symetrycznie i właśnie wyszło mi z 5cm za blisko do ściany. A
@Milioner_z_Choroszczy: nie wiem jakie tam są wymiary, ale kibel też musi być odsunięty od ściany ileś tam żeby było wygodnie siadać i może przy symetrycznym montażu muszla byłaby za blisko? Ale nawet jeśli tak to czemu nie zadzwoni i nie zapyta jak robić, bo on np poleca przesunięcie, ale twój remont i ostatecznie twoja decyzja