Wpis z mikrobloga

#forzahorizon5 #pcmasterrace

Panowie, WTF?
Nowy komp, 3070ti, i5 12400f, 32 Ram świeżutki system a w fh5 po kilku minutach grania pokazuje komunikat, że brak pamięci i zaraz po nim głupieje grafika. Tekstury trawy, drzew, zaczynają migać, droga w kolorach tęczy... Z tego co czytałem, to jest jakiś bug w grze z zarządzaniem pamięcią. Ale czy ktoś znalazł skuteczne rozwiązanie na to?
  • 10
@niewiempoco Ustawienia w grze ekstremalne lub ultra czy tak, czy tak dzieje się to samo. FPS trzyma stabilnie. A tutaj sutup:


@rozregulowany_kaloryfer: Chyba zaspałem i nie dostrzegłem że napisałeś 3070 :( Sorki...

MIałem podobny sprzęt, i7 + 3070 8GB i w życiu nie pokazywało mi problemów z pamięcią. Ustawienia też na maxa.. Chyba musisz zerknąć po odpaleniu Forzy po jakimś czasie zajrzeć w Task Managera co i jaki task #!$%@? pamięć.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rozregulowany_kaloryfer: Ja grałem w FH5 w 4k na 3070 i o ile komunikat występował w przeciwieństwie do 1440 to można było normalnie grać i nie było żadnych problemów z teksturami, ale miałem FPS cap na 60 i myślę, że to może pomóc.