Wpis z mikrobloga

Mial ktos stycznosc z pre-banem 4mmc i tymi nowymi odmianami? Jak rozpoznac ktora wersje mam? Moja ma taki brudny bialy kolor, miedzy zoltym, a bialym, smierdzi jakims cementem (slyszalem, ze czworka powinna ogurem walic). Sniffnalem 30mg zeby sprawdzic czy to safe jest, zaczelo piec mi nos po chwili, ale nie ze podraznilo, tylko po prostu zaczelo piec. Jakis katynon jest to na pewno, bo z testu wyszlo pozytywnie, ale tak z ciekawosci.
#narkotykizawszespoko #4mmc
  • 6
@akutowy: xd #!$%@? rozpoznasz
Biedaketony maja taki słodkawy w #!$%@? harakterystyczny zapach a nie jakies ogórki xddddddd a czasami i bez zapachu prawie bo tych gowien jest duzo

Cementem #!$%@?? To chyba zdrapales tynku zesciany

Kolor żółty to też coś dziwnego dla mnie ale nie będę robił z siebie specjalisty xdd

Piecze nos? Skoro po tak malej ilosci cos takiego czujesz to raczej git temat i cos tam jest a nie
@trolendo: Mam tolerke i tak #!$%@? przez mph/speed/3mmc wczesniej, wiec 150 3mmc siadalo fajnie, z 4 jeszcze nie testowalem, ale mam w planie 200mg oral + 100 sniff na piatek wieczor.
@akutowy: Zależy od kogo to masz. Miałem dwa razy podobny towar do Twojego (jeśli był mokry..) i różnica była kolosalna. Jedna to #!$%@? słabe gówno, klepie jak aspiryna, a drugi był już naprawdę ok. Odpowiadać na Twoje pytanie - już chyba nikt nigdy nie stwierdzi z opisu co masz, no chyba że podasz konkretne źródło i czas i jakiś dobry kryształowy łeb ze sporym przebiegiem miał to samo.