Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
@LubieGroszek: moja różowa ma Mazdę 6, obecnie jej starszy wymienia progi i usuwa rdzę gdzie się tylko da bo w takim stanie nie przeszła by przeglądu. Rozebrał ją do golasa i w podłodze pod kierowcą była już dziura na Flinstona.
  • Odpowiedz
@LubieGroszek: by cię #!$%@?, dobrze, że się tego rudawego gruza pozbyłem :D auto fajne w środku, dobrze się jeździło, ale z dnia na dzień coraz więcej purchli miał :D generacja I 2k7, a wyglądał jakby to był 1980 od spodu. Cud, że jakiś gość go ode mnie kupił w normalnej cenie, bo już byłem gotów to złomować w #!$%@?, bo drapać ruda co pół roku to mi się nie uśmiecha
  • Odpowiedz
chodzą słuchy że mazda 6 rdzewiała już na taśmie produkcyjnej


@zzyciemsiepojednaj: na taśmie to może jeszcze nie, ale po przepłynięciu trasy z Hiroszimy w wielu egzemplarzach konieczne są poprawki lakiernicze przed odbiorem samochodu przez klienta
  • Odpowiedz
@Boa_Wielbiciel ojciec ma 6gh sport, kupił ją w Szwajcarii z przebiegiem 85 tys km, czysciutka. Nawet rudego nalotu nie było.
Przyjechał 2 razy w zimie na urlop do Polski i ruda zaczęła tańczyć jak cholera xD przy 150kkm przebiegu było trzeba robić konserwację :D
  • Odpowiedz