Wpis z mikrobloga

@TheAryX: Ja z innej beczki ale jak przyjdzie ci telefon była by opcja żebyś porobił zdjęć jak przyjedzie ci ten telefon? Sam noszę się z zakupem a wszystkie zdjęcia, które dotychczas znalazłem są zawsze robione w idealnych warunkach oświetleniowych.
@bartekpankol: Miałem w poprzednim 64 + chmura i na wszystko starczyło. W apple płace dodatkowo za większą pojemność chmury, więc 128 w zupełności wystarczy. Jedynie co mnie boli to brak prores 4k, ale dopłacać 700zł za ficzer, który użyje max 2 razy, mija się z celem.
Zamówiłem w sobotę. Nie liczyłem że będzie w tym tygodniu.


@TheAryX: bo wszystkie dzbany zamawiają z apple.com, a apple ma umowy z innymi dystrybutorami więc im też musi oddać pewną część magazynu.
@Kupamilosci: Nie wiem czy dzbany. Na logikę powinno być najszybciej u producenta. Sam miałem wziąć z apple.com, ale przy składaniu zamówienia przewidywana data dostawy to początek października, to zrezygnowałem z lichą nadzieją że gdziekolwiek będzie szybciej, zwłaszcza że kilka godzin później wersję 128 pro znikły praktycznie z każdego stocku w każdym sklepie.
Nie wiem czy dzbany. Na logikę powinno być najszybciej u producenta.


@TheAryX: żeby tak było to apple musiałoby mieć olbrzymią sieć logistyczną czego nie mają więc muszą współpracować z innymi podmiotami. Rok temu w październiku zamawiałem AW7 i w momencie sprawdzania strony apple podawali mi termin na 17-23 grudnia, wchodzę na morele a tam ten sam model dostępny od ręki i jeszcze miałem kod -10% ¯\_(ツ)_/¯