Wpis z mikrobloga

mój PM dosłownie mnie ignoruje i traktuje mnie jak powietrze, nie odpisuje mi nigdy, pomija praktycznie na każdym etapie


@whoru: witamy w korpo xD, jak ktoś nie odpisuje to dzwonisz a jak nie odbiera to idziesz do jego biurka i face to face
@whoru a to ty może jesteś tym kolesiem co wiecznie nic nie może zrobić bo zawsze czegoś mu brakuje? Jak sobie radzisz w porównaniu z innymi? Jak jesteś wartościowym członkiem zespołu to twoje zwolnienie jeszcze im w pięty pójdzie ( ͡º ͜ʖ͡º)
@zebatykocur: to akurat prawda, mam kwestie często, które muszę być poruszane ostatecznie przez grupę tech leadów, bo robię pewne rzeczy w mojej firmie po raz pierwszy. Czy to źle że takie kwestie poruszam i eskaluje? Według mnie nie, ale dla PMa muszę być faktycznie wrzodem na dupie. Wolę zrobić coś dobrze niż w ogóle tego nie robić.
@whoru: to jest jedna z taktyk w momencie kiedy dałeś wielokrotnie dupy i PM pomimo prób nie był w stanie doprowadzić ciebie do poziomu reszty zespołu. Nie ma tego w PMBOKu ale często się to zaleca jako opcje ostateczną.

Może się okazać, że decyzja na górze się lekko zmieni

@MetroStation: decyzja najpewniej uzgodniona z górą.
@whoru: Wydaje mi się że możesz być nieprzystosowany do pracy w korpo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak, zmianę z testami przy której pracowałeś godzinę czasu a miałeś wycenę na dwa tygodnie przedstawiasz jako swoje największe wyzwanie zawodowe.

Jak widzisz że ludzie w projekcie robią taski na odwal się to dostosowujesz się do ich poziomu i też robisz wszystko na #!$%@?, najwyżej przyjdzie bug od testera aby to
Pobierz
źródło: comment_1663276810n5WZJDM1Kia4DAbO9kvNPG.jpg
@Szubrawski: @whoru: to, że robota jest zrobiona nie oznacza, że zespół jest zdrowy. Serio są pewne rzeczy poza dowiezieniem tematu, które są ważne i nie każda osoba pasuje do każdego zespołu i wyrabianie się na 120% nic tu nie zmieni. A odsunięcie od zadań to jest jedna z metod dyscyplinowania. Jak macie w firmie osoby, których nie da się zwolnić, a chcecie się ich pozbyć, to wystarczy zacząć je pomijać,