Wpis z mikrobloga

pierwszy raz chcę w końcu porządnie przymasować, zrobić większe mięśnie. Od zawsze "ekto", długie nogi, ręce i sylwetka bardziej w stylu CR7, aniżeli Zyzza (wiem, że takiej nie zrobię, ale na pewno chciałbym mieć większe mięśnie niż teraz). Problem jest taki, że czasu mało, a jeść trzeba dużo i potrzebuję wszystkich dostępnych trików, żeby to ogarnąć. Nawet myślałem, żeby w jakimś stopniu pomagać sobie dietą pudełkową przez kilka msc. Do tego białko, kreatyna. Ograniczam bieganie do zera, bo mam zapalenie rozcięgna. Liczy się każda wskazówka, szczególnie od szczupłych, którzy w końcu ogarnęli fajną masę mięśniową.

#mirkokoksy #silownia #dieta
  • 10
@neverwalkalone: Ja pracuje z domu więc wszystko robię na bieżąco, ale jak robiłem na magazynie i wstawałem o 4 nad ranem to w godzinkę robiłem 3 posiłki, jadłem śniadanie i brałem prysznic. Potem w domu tylko kolację dojadałem.

Najlepszy schemat, śniadanie i kolacja różne, posiłki 2-4 po prostu takie same, czyli robimy potrójną porcję czegokolwiek.

Oczywiście nie musisz też jeść 5 posiłków, jak zmieścisz zapotrzebowanie w 3, to jedz 3.
@Lewusx: no ja też z domu właśnie, to aż grzech jest marnować taką szanse, żeby sobie masę robić na spokojnie, bo wyspać się można, zjeść na spokojnie.

Najlepszy schemat, śniadanie i kolacja różne, posiłki 2-4 po prostu takie same, czyli robimy potrójną porcję czegokolwiek.


Dzięki, spróbuję tego rozwiązania.