Wpis z mikrobloga

Ale mialem dziwny sen, opowiem sama koncowke. Białe pomieszczenie w którym byłem z najbliższą mi osobą, w tym pokoju było tylko duze okno z widokiem na dwór, odliczanie od 10 do 0, nagle slysze glosny dzwiek, po ktorym widze przez okno grzyb atomowy, czuje narastajace cieplo, w oczach coraz jasniejszy obraz, kiedy odliczanie dochodzi do 3, druga osoba pyta czy ja tez czuje to cieplo? wtedy wiedzialem ze umre, nie moglem nic odpowiedziec, patrzylem bezrozumnie w nadciagajaca fale ktora mnie zmiecie, strach przed nieznanym po smierci w tamtym momencie byl tak paralizujacy ze #!$%@?, jak o tym mysle to mam gesia skorke no, to tyle, to byl drugi sen w ktorym zginalem xd #!$%@? uczucie bosz
#gownowpis #sen #sny #nocnazmiana
medix - Ale mialem dziwny sen, opowiem sama koncowke. Białe pomieszczenie w którym by...

źródło: comment_1663286233iNKsFMtfNAivhGOTEzU3Ib.jpg

Pobierz
  • 2
@medix: Miewalem taki sen w dzieciństwie....stoję w swoim pokoju patrzę na Lotos jest słoneczny dzień i w pewnym momencie niesamowity blask... widze grzyb atomowy nad rafinerią, blask jest tak olbrzymi ledwo dostrzegam na co patrze ...ciągle narasta...chowam się za ścianą zamykam oczy czuje jak jasność nadchodzi i pisk w uszach.... jest olbrzymi lęk...lecz szybko odchodzi ..czuje spokój, ciszę i sie budzę.