Wpis z mikrobloga

Siema, rozważam wymianę sprzętu i chciałbym abyście polecili coś ciekawego. Tak do 200/250zl, dobre oddanie smaku i aby nie #!$%@?ł za dużo liquidu xD. Z góry zaznaczę że tylko na gotowe grzały i żadnych boxow typu aegis no i oczywiście nic od smoka.
Jakiś czas temu jak byłem w vape shopie to gość pokazał mi takiego fajnego epeta który wyglądał jak taki większy pod (jak ja to powiedziałem box-pod) i ponoć bardzo fajnie oddaje smak, ale za nic w świecie nie pamiętam nazwy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#epapierosy #vape
  • 13
@JohnnyAK11: no ten Drag S wygląda baardzo podobnie do tego co widziałem w sklepie, ale nie dam sobie ręki uciąć. Ogólnie słyszałem że Dragi spoko, ale ponoć strasznie ciekną i to mnie trochę blokuje i odstrasza od tych sprzętów.
@K_07 toż takie maleństwo idzie zgubić w kieszeni xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@toxicASF: i dobrze słyszałeś. Ja jak nie korzystam ze swojego draga to zdejmuję górę, a i tak nierzadko przez kilka godzin znika prawie połowa liquidu.
O tym jak cieknie kiedy góra jest założona nawet nie będę wspominał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@JohnnyAK11: no to odpada XD Musi być coś co nie cieknie. A za bawienie się w odkręcanie góry to szczerze mówiąc podziwiam, mi by się nie chciało. Też myślałem nad lost vape ursa quest, ponoć fajny sprzęt.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@toxicASF: mi by się też nie chciało, ale jako że 1ml soli kosztuje 2 zł to już zdejmuję xD. Kolega ma draga x pro plus który cieknie o wiele mniej i smak jest świetny, ale w porównaniu do zwykłego draga x to już kawał sprzętu.

Quest też wygląda fajnie, pewnie gdybym teraz kupował to bym go wziął
@JohnnyAK11: zżeranie liquidu to jest jeden z powodów czemu chce zmienić sprzęt XD Obecnie mam zeusa i box geek vape, i nie dość że zeus ssie liquid jak poyebany, to jeszcze ten box swoje waży i zajmuje dużo miejsca. Obecnie mam na celowniku tego Quest'a, jutro akurat będę w okolicach vape shopa to wpadne i na spokojnie popatrzę co i jak.
Masz może jeszcze jakieś efajki godne polecenia? Używane przez ciebie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@toxicASF: a nie myślałeś żeby wziąć grzałkę którą ma więcej ohmów? Ja wcześniej korzystałem z grzałki na 0,15 i faktycznie leciał jak #!$%@?, ale przerzuciłem się na 0,8 i jest o wiele lepiej. Co prawda uczucie zupełnie inne (tak jakbyś zakręcił airflow na maksa), ale można się przyzwyczaić.

U mnie każdy korzysta z voopoo ale właśnie przez te cieknięcie niespecjalnie polecam tej firmy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@JohnnyAK11: gdyby nie to że sam box zaczął mi przeszkadzać i jest trochę poniszczony od użytkowania (jakieś rysy, materiał zaczął wypadać) to bym pewnie zmienił grzałkę albo górę i by było git, a tak to wolę kupić coś nowego, mniejszego.

Okej, będę się odzywał :)
@JohnnyAK11: No i jestem. Ogólnie sprzęt o który mi chodziło to SMOK IPX 80. Na samym początku mówię "a to nie bo smoki to elektryka siada i ogólnie takie sobie są" Ale z racji że pani z kasy jest osobą doświadczoną to poopowiadała mi trochę o tym sprzęcie i że jak na boxy czy sticki od smoka można narzekać to ten mod pod jest naprawdę godny polecenia i jeszcze nie przyjęła