Wpis z mikrobloga

A co chcesz wiedzieć. Moja rada jak silnik w słabej kondycji to ładuj 2.2 z w124 na elektronicznym wtrysku albo 2.3 z c klasy wczesnej bez can. Twoje zycie zmieni się o 180 stopni
@Piechun: Nie No kupiłem takiego barn finda ale chodzi jak marzenie na ciepłym, na zimnym trochę sie dławi ale będę dziś rozbierał kjeta i wymieniał kalosz to może coś znajdę problematycznego. No ale to właśnie mnie zastanawia, na zimnym mu bardzo ciężko chodzić i nim szarpie pierwsze kilka minut, a na ciepłym ma dość wysokie obroty jałowe ok 1100rpm. Ogólnie jeździ wszystko elegancko nic nie szarpie itd. Kopułki palce i inne
@ristorante: Kopułka i palec ważne żeby wilgoci nie łapały. Ma gaz ? Jak strzeil w dolot to tez bardo ważne żeby lewego powietrza nie łapał, właśnie kalosz dokładnie sprawdź. Przejrzyj zawieszenie bo nic nie słychać a potem szukasz koła w nadkolu bo sworzeń wypadł.
@ristorante: Miałem jakiś czas temu w201 z 2.0 benzyna na kjet. Dałem do go do regulacji, takiemu starszemu panu z Katowic. Regulacja wyszła 1kzł ale samochód zaczął jeździć z większą kulturą niż moje obecne z 2008r. Jakbyś chciał mogę na priv wysłać nr telefonu. Jeżeli nie zależy ci na trzymaniu się oryginału poczytaj o kjetkillers.