Wpis z mikrobloga

@frost_frank: różowa jest psychoterapeutą, czasami czytałem jej opracowania. Osoba raczej nie jest świadoma różnych osobowości, one o sobie na wzajem nie wiedzą, poza jedną, dominującą, która wie o istnieniu innych. Jak będzie teraz chodziła i opowiadała o tych osobowościach to znaczy, że kłamie, bo nie zawsze jest w osobowości dominującej.

Ludzie uświadamiali sobie istnienie tych osobowości w miarę upływu terapii, a zaburzenie to wynikało zazwyczaj z bardzo ciężkich przeżyć przez które
ah to polskie podejscie do zdrowia gdzie przyznanie sie do choroby psychicznej jest brane za bycie #!$%@? Akurat ona jest #!$%@? z całkiem innych powodów, nie ma żadnego did tylko udaje dla atencji atencjuszka obrzydliwa


@CamusVevo: No akurat działaczka polityczno-społeczna przyznającą się do posiadania tak poważnego zaburzenia jak zaburzenie tożsamości tj. tutaj osobowość mnoga, nie budzi słusznie zaufania. Tym bardziej gdy jest to osoba domagająca się jakichś działan, zmian w prawie.
@localoca:

No akurat działaczka polityczno-społeczna przyznającą się do posiadania tak poważnego zaburzenia jak zaburzenie tożsamości tj. tutaj osobowość mnoga, nie budzi słusznie zaufania.

No nie wiem, jak dla mnie jeśli by mówiła z sensem to nie miałoby żadnego znaczenia

Tym bardziej gdy jest to osoba domagająca się jakichś działan, zmian w prawie. Nie brzmi to bezpiecznie dla obywatela.

Nieważne jak brzmi, ważny jest stan faktyczny czy jest to bezpieczne czy nie,
pamiętaj- jeżeli uważasz że taka osoba powinna być leczona (czyli powinna dostać pomoc) to jesteś prawakiem, homofobem i Święty Mikołaj przyniesie ci rózgę


@CheSlaw: Serio, ktokolwiek uznaje, że coś takiego nie powinno być leczone? Daj jakiś owód może, przykład. Wychozi na to, żże do psychiatrów, pychologów i psychoterapeutów to pewnie sami prawicowcy chodzą, co?
@Salam-Abdul-Al-Stulejari nie, nic takiego że to schizofrenia nie wskazuje. Osobowość mnoga ze schizofrenia ma mało wspólnego.
A jeśli masz na myśli schizofrenie bo jest odklejona to .. to trochę za mało xD. Odklejeńcy (A'la skrajna lewica i prawica nawiązując do wykopkowej polityki) a schizofrenicy to jeszcze ogromna przepaść pomiędzy.