Wpis z mikrobloga

@tomaszek86: ja ostatnio swoje powiesiłem na ścianie ;) Zastanawiam się które kupić teraz, już mało zostało takich które mi się wizualnie podobają. Audi chyba spoko, może Charger i chyba nic więcej ;/
Nissan mi sie nie podoba w ogóle, Aston meh, Supra brzydka (imo) a Lotus taki jakiś nijaki (bardzo podobny do Koenigsegg i Ferrari F8). Ja z kolei z mojej strony mogę polecić własnie Koenigsegga, Ferrari 512M i Porsche 911
Navrazz - @tomaszek86: ja ostatnio swoje powiesiłem na ścianie ;) Zastanawiam się któ...

źródło: comment_1663355350TxoHjZ3NZ8D2VqJeaMmyut.jpg

Pobierz
@Navrazz u mnie to tak stoi bo juz nie inwestuje w to mieszkanie, w żadne półki czy gablotki. Za mniej wiecej rok przeprowadzam sie do domu, tam bede mial wiecej miejsca, a moze sobie #!$%@? nawet swoj Lego Room XD
Fajnie to u Ciebie wyglada. Jak to jest zamontowane?
Koenigsegg i Ferrari 512M oraz Porshe 911 w planach, na pewno kupie :) Poki co musze przystopowac z zakupami ;) Mnie sie jeszcze
@tomaszek86: Ja właśnie się przeprowadziłem do domu i robię sobie właśnie taki pokój tylko dla siebie :) Wcześniej nie miałem miejsca nawet na Championsy.
Na powieszenie czeka Chiron a Saturn V na gablotkę. A Speed Championsy powiesiłem na rzepy do obrazów. Doczepiłem tylko od spodu dodatkowe klocki żeby koła wisiały w powietrzu.