Wpis z mikrobloga

Co prawda zostało jeszcze 20 minut, ale ciężko wierzyć, ze nagle wpadnie więcej niż jedna praca. Właściwie to nawet jedna.

No nic. Szkoda, bo fajnie się bawiłem i myślę, że uczestnicy też. Pozdrawiam wszystkich i Bardzo dziękuję za wspólnie spędzony czas.

Przykro mi @smiech2 ze w takich okolicznościach zostajesz zwycięzcą.
Tag umarł jak powoli umiera stary wykop.

Może w innym wymiarze lepiej nam poszło.
papa mirki i mirabelki.

#wyzwanieplastyczne Edycja 14 OSTATNiA

Tematy dotychczasowych prac i laureaci:
14: Wspomnienie z wakacji - @smiech2
13: Grzyb - @Inevera
12: Unicorn-jednorożec - @Inevera
11: Roślina - @smiech2
10: Bohaterowie serialowi - najbardziej znienawidzona przez ciebie postać.- @karkolomny_dziurkacz
09: Ulubione zwierzę rzeczywiste/fikcyjne - @karkolomny_dziurkacz
08: twoja ulubiona rzecz - @inevera
07: gangster - @PanzerCancer
06: Postać z popkultury-rzeczywista/fikcyjna - @PanzerCancer
05: Sny i koszmary. - @inevera
04: Postapokaliptyczny krajobraz świata. - @Inevera
03: zdolności / zjawiska paranormalne - @nr29
02: czarodziej lub czarodziejka - @PanzerCancer
01: Ośmiornica - @nr29
Pobierz
źródło: comment_1663356190OWDy20UAFssm1BrDbgGERq.jpg
  • 21
@Theo_Y kazdy ma jakieś wspomnienie z wakacji. nie koniecznie przeciez z tego roku.

moze to moja wina, ze czasem olewalem systematyczność? ze nieświadomie zrobiłem długa przerwe? tak czy inaczej juz się nie dowiemy.

Tobie również bardzo dziękuję za pracę.
nie przestawaj wrzucać.
@Inevera: Właśnie wróciliśmy z Ikei. Żona po powrocie zaklęła szpetnie i oznajmiła, że oczywiście zapomniała o zobaczeniu ramek. Ale może ja sobie zapiszę, żeby Twoje 3 prace mogły wreszcie zawisnąć i cieszyć oczy.

@erebeuzet: Nie zamykaj jeszcze. Zakładam, że mniejszy ruch na tagu wynikał z sezonu wakacyjnego, a potem natłoku spraw w związku z początkiem roku szkolnego. Może jeszcze da się zrobić edycję, gdzie będzie 10 lub więcej prac do
@erebeuzet jak pisałem, sam sobie postanowiłem że coś wyślę.

Zacząłem malować 4 miesiące temu, wcześniej co najwyżej fallusy z tyłu zeszytu z ćwierć wieku temu. :D

Tag odkryłem przypadkiem, post ze zwycięskim grzybem i stwierdziłem że to bardzo dobra okazja żeby się zobowiązywać do czegoś. To coś wnosi do mojej nauki.

Co do spóźnionej pracy: możesz olać.
Co do tagu: proszę, nie olewaj. :)