Wpis z mikrobloga

#midjourney jak mogę obejść listę zakazanych słów i wygenerować sobie #cycki, niby przypadkiem? Bodypaint zakazane, breastfeeding, shirtless, topless, liczyłem że może wariacja na temat wenus z milo będzie wierna, albo różne wersje kąpieli, lub antycznych bogiń ale cenzura usilnie chowa sutki, jaką frazą to obejść? Nie żeby maniakaline, albo do fapu, ale czasem gołe cycki w ładnym portrecie albo popiersiu zwielokrotniłyby pozytywny estetycznie efekt #kiciochpyta
  • 7
@PijanyDrwal: Ściągnij sobie Stable Diffusion i generuj cycki u siebie na komputerze. Jest masę poradników na YT jak to postawić, a wiele z gotowych do użycia paczek ze Stable Diffusion ma od razu ściągnięte zabezpieczenie przed pronem.

Omijanie blacklisty słów na midjourney kończy się banem i dodaniem nowych słów do blacklisty, także in the long run się po prostu nie opłaca.
@PijanyDrwal: jak masz dwudziestoletniego złoma to dobrze, że ci w ogóle wykop i discord działają,

są ludzie co odpalają stable diffusion na googlowym collabie (takie środowisko online), ale nie próbowałem tego samemu ogarniać to ci nie powiem czy to jest 100% free czy też nie

Humdinger ci podrzucił alternatywne rozwiązanie na midjourney - może działa