Wpis z mikrobloga

No dobra, każdy dopytuje, to dam swoje typy:
-slodkiewicz-karwat, nuda, karwat wygra
-kubix-holak, kubix nie umie czytac, myśleć i bic. Nieporozumienie. Plus przewaga wagi. Holak wygra, chyba że umrze na serce.
-macias-bambo, wg mnie macias wygra. Fajnie pokazal sie na mt, a bocian Józef wygląda na obsranego. Przypomina ten obrazek z rozpłakana gębą na której jest maska. Doping też swoje zrobi, a jeszcze dojdzie sektor mlekozyniaka i kkk:-)
-Nowaczkiewicz-czaro, przydupas tromby wygra chociażby dlatego, że ten drugi psychicznie kiepsko wygląda i nie wie po co tam jest.
-honey-stasko, ciężko, bo jedna dłużej trenuje ale druga to taki potworek, który smiesznie uderzal. Te warunki fizyczne plus sportowa przeszlosc; stasko niestety wygra.
-ferrari-bomba, stawiam na bombę, aczkolwiek wydaje mi się, ze im dłużej będzie to trwać, tym jego szanse będą malec. Mimo wszystko no rules powinno załatwić sprawę. No i przydałoby się, żeby władca haluksow zaliczył ciezkie ko. Chociaz z tyłu głowy siedzi, że amadi amadi potrafi huknac.
-karzel-francuzki karzel, chyba formalność i nie ma sensu, zeby zelipapa sprowadzał swój pas do Polski
-denis-szpilka, niepokojące te ciagle podkreślanie penisa, że ma kontuzje. Wiele przemawia za szpilka ale jednak stawiam na tego drugiego. Nie zdziwie sie, jak zacznie od prób obalania. Aczkolwiek wczoraj na f2f nie wyglądał najlepiej i niepotrzebnie jęczał o to wyjście jako drugi. Obu nie trawie ale penis wygra, bo jednak jemu bliżej do tych reguł, a ajtuj...ciągle pamietam jego ostatnia walke.
-natsu-lexy, wg mnie lexy wygra. Bardziej bojowo nastawiona. Ta przegrana jej turbo ciążyła, plus jakieś dubiele...ma dobra motywacje, zeby urwać głowę operatorce pilota.
Dziękuję za brak uwagi.
#famemma #highleague
  • 11
@BoooG: jak ty oceniasz umiejetnosci zawodnika po media treningu to pozdro 600 lecimy tutaj, sluchasz agresywny bambo zje w klatce białasa, a jak nie to mi robisz loda
@Sztu3ka: nie oceniam po tym ale jest to jedna z tych rzeczy, ktora troche pokazuje umiejetnosci. Mt takiego kubixa, gdzie nie potrafil poprawnie wyprowadzic ciosu pokazuje, ze jest plackiem . Pozdro 600, lec tam do anity i zrob jej loda. Moze przestaniesz sie wczuwac
@BananaBlue69: wydaje mi sie, ze przegrala pierwsza walke, bo nie byla przygotowana mentalnie. W jakims wywiadzie mowila, ze byla zaskoczona agresja natsu. Drugi raz nie powinna popelnic tego bledu. A wynik 1:1 otwiera droge do kolejnej walki i moze dziewczyny wyciagna z tego jak najwiecej.