Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#problem w dłuższego czasu mam problem z pluskwami w mieszkaniu, ledwo się położę i próbuje zasnąć a one mnie atakują, jestem cały pogryziony, nie omijają czasami nawet twarzy, na szczęście z tej części ciała pogryzienia znikają. Do brzegu.

Mam zaburzenia snu, kiedy mogę sobie pozwolić zarwać nockę, robię to. Siedzę do 4 i zmęczony kładę się spać. Druga opcja to alkohol, pije do momentu gdy się upiję i kładę się spać. Kiedy próbuję się położyć około 23 to nie mogę zasnąć i w pewnej chwilę czuje swędzenie. Gdy wstaje oczywiście na pościeli zazwyczaj znajduje grasujące pluskwy. Tej nocy zabiłem tylko 6, a nie mogłem spać do 2.
Ostatnio robiłem oprysk podłogi za łóżkiem oraz listwy przypodłogowe. Niestety pominąłem łóżko, co też na pewno teraz zrobię.

W międzyczasie poszukuje dobrych tabletek nasennych bez recepty, coś co da mi dobry sen i w miarę szybkie działanie. Swego czasu kupowałem melatoninę na Allegro. #tabletki #leki #lekarstwa #sen #pomocy #porady

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63257190d9b963ed8f168779
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania: Kup sobie getox i tym #!$%@? po całej ramie łóżka i po listwach oraz za nimi. Prześcieradła, kołdry, ubrania 60st pranie. Kup sobie myjkę parową z karshera i tym też #!$%@? po szczelinach. Rób to co kilka dni bo możesz gdzieś ominąć dorosłe osobniki albo jajeczka i znów się wyklują #!$%@?. Jak to nie pomoże to niestety ale musisz prosić o pomoc profesjonalną firmę.