Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Założyłem z ciekawości badoo, kupiłem też premium za trzy dyszki i w ciągu pół godziny mam 6 par, no i niby wszystko git gdyby nie fakt, że z każdą jest coś nie tak ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jedna gruba, druga krótkie włosy (prawie łysa) po szybkiej analizie gdyby miała długie włosy to by wyglądała zajebiście, kolejna wygląda zajebiście ale w # ma #alkohole i to nawet dwa razy xd

W ogóle naszla mnie taka rozkmina czy jest możliwe przeklikać wszystkie profile na takim badoo czy tinderze xd

#badoo #tinder
  • 22
  • Odpowiedz
mam 6 par, no i niby wszystko git gdyby nie fakt, że z każdą jest coś nie tak


@Anty_Chryst: to na cholerę dajesz im lajki jak Ci się nie podobają? Psujesz sobie w ten sposób szansę u tych, które Ci się podobają przy okazji, bo przecież nie jesteś jedynym facetem na tych apkach i po chwili zacznie Cię spychać na dół.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mixxer5: nie daje im lajków xd w polubieniach mi się pojawia, że taka i tak osoba dała mi polubienie i teraz mam opcję albo też dać lajka, napisać albo #!$%@?ć. Dotychczas wszystko #!$%@?łem

Generalnie mam opcję coś z tym zrobić tylko przez posiadanie premium, gdy tego nie miałem to było tylko info, że ktoś mnie polubił i ze się pojawi dopiero jak na nią trafię i też polubie
  • Odpowiedz
@Anty_Chryst: no to to nie są pary, a właśnie polubienia. Ogólnie jak nie jesteś bardzo atrakcyjny to raczej tak to będzie wyglądać i tyle. Jedyne co można zrobić to dobre zdjęcia i opis.
  • Odpowiedz
@Anty_Chryst: Samoocena ci spadnie gdzieś tak dopiero po miesiącu, ale wszystko zależy od psychy. Po dwóch miesiącach o tej grubej powiesz "20 zbędnych kg to nie nadwaga", a o matce z dzieckiem, że "przecież jedno dziecko to nie problem". Lepiej jak najszybciej usunąć to badziewie i szukać w realu.
  • Odpowiedz
ciekawe czy mi pewność siebie #!$%@? za np tydzień xd


@Anty_Chryst: w zasadzie to zależy od tego jak to wyglądało dotychczas w Twoim życiu xD jak nie miałeś dotąd żadnego powodzenia, a teraz okazjonalnie masz szansę z kimś pogadać i (może) się umówić to nie musi być tak źle. Ale nie warto się na nic nastawiać, odnoszę wrażenie że kobiety tu nie miłości szukają, a najlepszego możliwego partnera- więc łatwo się
  • Odpowiedz
@Mixxer5: Jednego dnia się podjarasz, bo uda ci się pogadać z trzema laskami, a na drugi dzień jedna cię zablokuje, druga nie będzie odpisywać, a trzecią sam olejesz. Korzystałem z tego kilka miechów i co prawda udało mi się umówić z kilkoma laskami, ale... nigdy nie doszło do spotkania, bo albo było odłożone w czasie, albo miało się odbyć w tym samym dniu, a jak nie to #!$%@?.
  • Odpowiedz
@StevenGrant: nie no, u mnie nie ma tragedii aż takiej- od założenia profilu na przełomie stycznia i lutego udało mi się umówić i spotkać z 14. Ale to jest ogromny wysiłek psychiczny, bo piszesz z kimś, myślisz że jest fajnie, a nagle przestaje odpisywać. Albo nawet idziesz na spotkanie i nic nie czujesz i zastanawiasz się co z Tobą nie tak xD
  • Odpowiedz
@StevenGrant: Kraków, podobno tu jest najłatwiej w Polsce (niby 2 kobiety przydają na 1 faceta), więc się nie łam xD no i na pewno nie jest to lekkie, łatwe i przyjemne- chociaż nie ma aż takiej tragedii jak niektórzy twierdzą.
  • Odpowiedz
@StevenGrant: dzięki, już wolę ten Kraków w takim razie xD słyszałem, że w mniejszych miasteczkach jest o tyle trudniej, że mnóstwo kobiet powyjeżdżało na studia do tych większych- no i na ogół już nie wracają. Więc wyobrażam sobie, że to musi być koszmar w tamtych okolicach.
  • Odpowiedz