Wpis z mikrobloga

Ja tylko przypomnę, ze Musk nazwał jednego faceta publicznie pedofilem na swoim koncie Twitter, a mimo to wygrał proces o zniesławienie.

Facet go pozwał. Musk bronił się głównie w oparciu o pierwsza poprawkę i wgrał proces.

Jakoś nikt nie ma problemu z tym wyrokiem, ale mimo wszystko chcecie wierzyc, ze pierwsza poprawka nie obejmuje sprawy Amber, a tymczasem

- chodzi o nagłówek artykułu, którego sama nie napisała, a jedynie udostępniła,
- nagłówek opisuje jej odczucia/uczucia/stan, a to mowa chroniona.

Naprawdę, radzę się zdecydować xd Takiej kur*y z logiki to dawno nie widziałam xd

Pobierz podomka - Ja tylko przypomnę, ze Musk nazwał jednego faceta publicznie pedofilem na s...
źródło: comment_1663500297ToJh3PDHWcy1MDa6kkBVJC.jpg
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@podomka: ale sprawa nie była tylko o zniesławienie, poza tym dzony też ją pozwał. Ja wiem, że widzisz jedną prawdę, ale tu była sprawa jednak o coś innego.
@podomka: ale sprawa nie była tylko o zniesławienie, poza tym dzony też ją pozwał. Ja wiem, że widzisz jedną prawdę, ale tu była sprawa jednak o coś innego.


@banjo: Nie wiem czym mowisz. Każda z tych spraw była o zniesławienie. Sprawa Deppa, Heard i Muska.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@podomka: przecież wiesz, że była lista co mieli udowodnić. I nie było to zniesławienie rozumiane według polskiego kodeksu karnego, tylko udowodnić musiał między innymi straty, których doznał po znieslawieniu
@banjo: O czym Ty mowisz xd każdy z 3 procesów dotyczył zniesławienia. Proces w Uk, proces w Us i proces Muska. masz dokumenty sądowe z każdej z rozpraw w internecie. Wystaczy zerknąć na 1 stronę xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@podomka: nie zrozumiałaś co do ciebie pisze, przeczytaj co to zniesławienie według polskiego kodeksu karnego, a potem porównaj to do takiego procesu deepa i amber. To nie to samo, tak jak te dwie sprawy co porównujesz nie są tym samym, pomimo identycznego "przedmiotu". Miłego wieczoru xd
@banjo: Ale co ma Polskie prawo do amerykańskiego? Xd dlaczego mam porównywać polskie prawo? Xd tak, to te same sprawy. Wszystkie 3 to były sprawy o zniesławienie.