Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
Przeglądam se badoo, czytam opisy tych wszystkich dziewczyn itd. i trafiłem na laskę, która w opisie miała aluzje, żeby się chłopy nie dziwiły, że nie odpisuje ani nie lajkuje bo ma 6k polubień XD

kurła, laska totalnie przeciętna, mijasz takich setki na ruchliwej ulicy i sześć tysięcy #!$%@? polubień xd myślałem, że często gęsto ten #blackpill to wyolbrzymianie itd. ale najwidoczniej byłem w błędzie xd

#badoo #tinder
  • 11
@Anty_Chryst: dlatego też nie ma absolutnie zakładać tinderów i instagramów w nadziei, że jakaś fajna dziewczyna do ciebie napisze. Twój post powinien wisieć nonstop na tagu przegryw i blackpill - by był jednocześnie odpowiedzią jak i pocieszeniem dla facetów.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zly_CzlowiekXD: nie no, jakieś pary idzie wyrwać tylko jak z nimi pisać. Jedna laska ma np w pytaniu "czego nie akceptujesz w związku" i odpowiedź związki, w opisie ma, że ostatnie zdjęcie to jej chłopak, na ostatnim zdjęciu jakiś japończyk, pewnie gwiazda kpopu. Absurd goni absurd xd

Inna laska mi napisała, że ma podły humor, czerwone oczy od płaczu i żebym jutro napisał, napisze pewnie jutro to mi odpisze, że czemu
@Anty_Chryst: i dlatego siedzą na tych portalach po 5 lat, nie mogą się zdecydować i marudzą że nie ma dziś prawdziwych mężczyzn.
Ładne to w wieku 16 lat już były zaklepane.

demografia i brak wolnego towaru na rynku zgotowały nam ten los, to jest prawdziwy przeciwnik.


@theyknow44: Poprawiłem.