Wpis z mikrobloga

@macialkewicz: z tym zielonym to jest trochę tak, że jest teraz bardzo modny (np. Iphone 13 i Samsung S22 wypuścili w podobnym odcieniu), ale taki kolor za jakiś czas się znudzi - kilka lat temu bardzo modne były samochody w odcieniach brązu, ostatnio ich praktycznie nie widuję więc moda przeszła.
@macialkewicz: ja miałem Procka brać w tej zieleni, kilka razy oglądałem w różnych porach dnia i naświetlenia ten kolor i miałem do końca mieszane uczucia. W jednym świetle wyglądał super w innym mi się nie podobał. W końcu wziąłem niebieski, ale jak Ci się ta zieleń podoba to bierz kolor bardzo ciekawy.
@Jaskier: wrzucisz foty po obklejeniu ? Dodatkowe pytanie - obklejałeś może też ten srebrny pasek idący przez cała długość samochodu ? Imho strasznie kijowo on wygląda, nawet w gt line i gryby był czarny to by się lepiej wtapiał.
@czohracz: obczaj filmik na kanale "kia oczami doradcy" jest tam filmik po obklejeniu takiego auta jak moje, robione to jest własnie w salonie. Ten srebrny pasek mnie nie boli ale pewnie za jakieś grosze można to okleić