Wpis z mikrobloga

#gry #ps5 #xsx
Czy warto kupować gry na premierę? To jest pytanie, które wielu z nas sobie zadaje. Podwyżka cen mocno dała się nam we znaki, a często same gry zostawiają wiele do życzenia (cyberpunk patrzę na ciebie). W filmie przedstawiam tylko i wyłącznie swoje zdanie na ten temat, więc jeśli jesteście ciekawi to zapraszam do oglądania i komentowania jak u was wygląda sytuacja z grami na premierę :)
Sarnowm3 - #gry #ps5 #xsx
Czy warto kupować gry na premierę? To jest pytanie, które ...
  • 8
@Sarnowm3 co kupuje od ponad 20 lat na premierę i nigdy się nie zawiodłem.
-Tekken
-Gran Turismo
-GTA (RDR)
Reszta jest zawsze z dużą dozą niepewności.
Natomiast kupiłem Horizon FW na premierę i nie zaluje.
Tak samo bym zrobił z DaysGone2, Ghost Of Tsushima 2 czy coś od From Software.

Kiedyś myślałem, że z Wieśkiem też by tak było... Ale wydali Cymbergaj xD
Kiedyś myślałem, że z Wieśkiem też by tak było... Ale wydali Cymbergaj xD


@kipowrot: W sumie ja kupiłem i zagrałem w C2077 w dniu premiery i poza błędami wizualnymi bawiłem się świetnie ¯\_(ツ)_/¯ Ale to na kompie.
@kipowrot: Sam też nigdy nie zawiodłem się na grach, które kupiłem na premierę (a trochę ich było). Pewnie kiedyś przyjdzie jakaś gra, która nie spełni moich oczekiwań tym bardziej, że jeśli zamierzam coś kupić to nie śledzę o niej żadnych newsów i kupuje trochę w ciemno :D
@Sarnowm3: Ja praktycznie wszystko, co kupuję, to na premierę i zawiodłem się dwa razy jak dotąd (ps3, ps4 i ps5). Wiadomo, że niektóre gry podobają się bardziej a inne mniej, ale tylko dwa razy stwierdziłem, że mogłem się powstrzymać, bo nie było warto.