Wpis z mikrobloga

#dcs
Czy dla Was misje z su25t też są tak absurdalnie trudne czy tylko mi się tak wydaje? Mówię o misjach, nie kampanii, np. Command Post Strike najpierw trzeba zniszczyć chyba z 8 punktów przeciwlotniczych zeby myslec o zniszczeniu centrum dowodzenia. Long Day - masz do zniszczenia masę czołgów a między nimi pojazdy przeciwlotnicze, Twój wingman ginie w 2 minucie misji i tak się żyje xd
  • 20
  • Odpowiedz
Fajnie się tak lata, unika tych rakiet i w ogóle ale przechodzic to samo po 30razy bez powodzenia to trochę lipa, chyba że są do pobrania jakieś łatwiejsze misje na początek
  • Odpowiedz
@prze_galant: Jak ogarniesz podstawy (start, lądowanie, IFF) to najlepiej dołączyć do jakiejś grupy, tam ci wytłumaczą co i jak.
Do nauki najlepszy jest edytor, możesz na przykład zespawnować samolot w powietrzu w pobliżu lotniska i ćwiczyć same lądowania, albo zespawnować w powietrzu uzbrojony samolot i parę pojazdów na ziemi żeby nauczyć się korzystać z uzbrojenia czy sensorów.
Jednym łatwiej przychodzi nauka na uproszczonych samolotach (wszystkie wchodzące w skład FC3 i Su-25T
  • Odpowiedz
@prze_galant gratulacje. Nie patrz na dcsa przez pryzmat przechodzenia misji, tylko raczej okazji do sprawdzenia sposobu działania nowych systemów. W singlu AI potrafi być bardzo nierówne i czasem odwali taką głupotę że choćbyś się miał zgiąć to misji nie przejdziesz
  • Odpowiedz
@WielkiElektronig: Nie jestem w stanie polączyć sie do serwerów, wisi na ekranie ładowania… mam srs i świecą się dwie wtyczki na zielono. Widzę że z dcs jest jak z assetto, dużo #!$%@? zanim cokolwiek zacznie działać
  • Odpowiedz
@prze_galant: W multi masz ten problem, że nie prowadzi ono za bardzo za rękę, więc trzeba całkiem sporo umieć żeby nie popaść w odmęty frustracji. My zazwyczaj okupujemy serwery Blueflaga - http://gadget.buddyspike.net/ tyle, że tam warto mieć jakiś przegląd tego co się dzieje i co robić w danym momencie. Zobacz sobie takie bardziej noob-friendly miejsca w stylu hoggita. Coś polecisz, zrzucisz bombkę, daj bóg wrócisz. Niektórzy chwalą sobie Enigmę.

Tak czy
  • Odpowiedz